Marketing e-shopu - SEO faktory

Marketing e-shopu - SEO faktory

Význam SEO faktorov, ktoré ovplyvňujú pozíciu stránky vášho e-shopu vo vyhľadávaní, sa stále mení. Faktorov je cez 100, ale niektoré z nich rieši vyhľadávača viac. Agentúra MOZ dáva viac ako desať rokov dokopy názory svetových špecialistov na SEO. Výslednú tabuľku dôležitosti faktorov nájdete tu. Otázkou je, či sa pri založení e-shopu zamerať na ľudí alebo na vyhľadávače. Poďte s nami zistiť, ktoré faktory sú pre vás dôležité a ako ich pojať.

Prilákajte nových zákazníkov na váš e-shop

Prilákajte nových zákazníkov na váš e-shop

Získať návštevníkov je jednou z hlavných motivácií, ktorá poháňa majiteľa e-shopov. Predstaviť vašu ponuku čo najširšiemu publiku je v súčasnom digitálnom veku neuveriteľne dôležité, ale samo o sebe to však nestačí. V prípade e-shopu totiž nezáleží na kvantite, ale skôr na kvalite návštevníkov. Vďaka tomuto článku sa dozviete, ako na váš e-shop prilákať presne tých návštevníkov, ktorí sa neskôr premení v lojálnych zákazníkov.

Ako získať spätné odkazy pre váš e-shop

Ako získať spätné odkazy pre váš e-shop

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý rozhoduje o umiestnení stránky vo výsledkoch vyhľadávania, sú aj v roku 2020 stále spätné odkazy. Spätné odkazy sú hypertextové linky, ktoré vedú z cudzích webov na web váš. Ako sa s nimi čo najlepšie popasovať a zamakať na SEO vášho e-shopu sa dozviete v článku.

Google: Čomu venovať pozornosť v Google Search Console?

Google: Čomu venovať pozornosť v Google Search Console?

Používate pre váš e-shop Google Search Console (konzolu pre vyhľadávanie Google)? Ak tomu tak nie je, teraz je čas overiť vašu doménu, aby ste mohli využiť obrovského množstva užitočných dát, ktoré sú vám k dispozícii prostredníctvom prehľadov v tomto nadmieru užitočnom nástroji. Vzhľadom k tomu, že Google Search Console ponúka pomerne veľké množstvo rôznych údajov, však môže byť pre začiatočníkov ťažké zistiť, kde začať.

Indexácia vo vyhľadávačoch

Indexácia vo vyhľadávačoch

Čo všetko je potrebné robiť pre správnu indexáciu vo vyhľadávačoch a zlepšovaní pozícií vo výsledkoch organického vyhľadávania (SERP)?

SEO kroky pre affiliate

SEO kroky pre affiliate

Ako maximalizovať zisky z affiliate marketingu? Spustili ste affiliate web a teraz uvažujete o tom, ako to urobiť, aby začal konečne zarábať? V nasledujúcich riadkoch vám poradíme, ako na to.