Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

123kurýr

  • Prepravná služba zabezpečujúca doručenie zásielok na adresu zákazníka.
  • Dodanie zvyčajne do 24 hodín od odoslania.
  • Sledovanie zásielok.

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje nastaviť "vlastnú" prepravu, ale bez priameho exportu/API. Ak chcete automaticky preniesť údaje do systému dopravcu, musíte použiť jedného z nižšie uvedených poskytovateľov.

Chystáme
Balíkuj
Balíkuj
Odporúčame Overené
Chameleoon
Chameleoon
Odporúčame Novinka Overené
GO balík
GO balík

Viac o službe

Vaše zásielky budú profesionálne spracované od momentu doručenia na vašu firemnú alebo súkromnú adresu. Vysokú efektivitu a rýchlosť doručenia dosahujeme vďaka našej strategicky rozmiestnenej sieti pobočiek.Kuriér 123 je tu pre každého, kto si potrebuje objednať rýchle a nezáväzné doručenie. Ak chcete len vyskúšať našu dopravu, vypočítajte si ju na našej kalkulačke a jednoducho si ju raz objednajte.

Sme hrdí na profesionalitu

Strategická poloha našich pobočiek a centrálneho prekladiska, moderné technológie a individuálny prístup nám umožňujú poskytovať širokú škálu služieb s dôrazom na včasné dodanie. Našou najcennejšou devízou je náš kvalifikovaný personál, ktorý má bohaté skúsenosti v oblasti logistiky, a preto sa postará o vašu spokojnosť a bezpečné doručenie vašich zásielok na najvyššej profesionálnej úrovni s dôrazom na udržiavanie dlhodobých a korektných vzťahov.

Naše vízie a ciele

V blízkej budúcnosti je naším prioritným cieľom využiť naše know-how pre riešenia s pridanou hodnotou na logistickom trhu. Na základe požiadaviek a podnetov našich klientov budeme zlepšovať ponuku služieb tak, aby sme sa stali vyhľadávanou poprednou spoločnosťou v oblasti doručovacích služieb v Českej republike a na Slovensku. 123Kurýr je tu pre všetkých, ktorí si cenia korektnosť, zodpovedný prístup a spoľahlivosť pri doručovaní zásielok.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.