Flexibilné e-shopy pre podnikateľov.

Dizajny šablón, vďaka ktorým vyniknete. 
Moduly, ktoré budú rásť s vami.

Display of the Upgates online store on a tablet
Display of the Upgates e-shop on a mobile phone

Dizajn pod kontrolou

Milióny kombinácií a možností.
Tisíc ľudí, tisíc chutí. Je nám jasné, že vložiť preferencie všetkých zákazníkov do niekoľkých šablón jednoducho nejde. Preto sme pre vás vytvorili modul Designer. Zamilujete si ho.
Dizajn e-shopu je to prvé, čo zákazník uvidí. Preto mu venujeme mimoriadnu pozornosť. Vďaka tomu máte na výber medzi hotovou šablónou, pokročilým modulom Designer, alebo grafikou úplne na mieru.
Narazili ste na limity Designera? Stať sa to môže. V takom prípade je tu pre vás Editor kódu. Vďaka sprístupneniu zdrojového kódu si môžete vytvoriť e-shop úplne podľa svojho gusta.
Kto nemá responzívny web, akoby na internete ani nebol. Zobrazenie na mobilných zariadeniach je dnes nutnosťou a pre nás tiež samozrejmosťou. Automaticky a za všetkých okolností.
Viac o funkcii Designer
Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek
Zobrazenie administrácia Upgates v mobile Zobrazenie notifikácií na chytrých hodinkách

Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek

 • Špičková odozva e-shopov a administratívy.
 • Užívateľské prostredie e-shopu vyladené na maximalizáciu konverzií.
 • Upozornenia v aplikácii pre dokonalý prehľad o e-shope (už čoskoro).
 • Pohodlná správa na mobilných zariadeniach a tabletoch vrátane tvorby grafiky.
30 dní na
skúšku zadarmo

Efektivita na prvom mieste

Veľký počet doplnkov na okamžitú aktiváciu.

Rozšírte bez zábran funkcie e-shopu o profesionálne služby viac než stovky partnerov.

Automatizácia objednávok, skladov a ďalších procesov.

Zlúčenie objednávok, automatický odpočet zo skladu, vystavenie a zaslanie faktúry, SMS upozornenie, export dát do systému prepravcu.

Import & export CSV, XML a API

Neobmedzené možnosti prepojenia na ďalšie nástroje cez API a pravidelný alebo jednorazový import & export vo formátoch CSV a XML.

Hromadné úpravy objednávok, produktov, zákazníkov a ďalších položiek.

Pokročilé hromadné úpravy produktov vrátane vytvárania konfigurácií a variant. Efektívna správa zákazníkov, kategórií a článkov na všetkých jazykových mutáciách.

Prepojenie na produktové porovnávače Heureka, Google, Zboží a ďalšie.

Automatické pravidelné importy vo formátoch pre najpopulárnejšie porovnávače produktov vrátane feedov o dostupnosti zadarmo.

Automatické napojenie na dodávateľov vrátane dropshippingu.

Vďaka pravidelnému importu dát je správa e-shopu hračkou. Nové objednávky môžete spracovávať sami alebo ich automaticky preposielať svojim obchodným partnerom.

Maloobchod aj veľkoobchod

Predávajte koncovým a firemným zákazníkom bez obmedzení. Zobrazujte im špeciálne cenníky, ceny s DPH alebo bez, a využite mnoho ďalších B2B funkcií.

Maloobchod aj veľkoobchod

Prepojenie s kamennou predajňou

Modul Pokladnica pracuje s aktuálnymi produktmi, cenníky, dostupnosťou i zákazníkmi. Samozrejmosťou je napojenie napotrebné databázy. Upgates vám vďaka tomu ušetrí náklady za prevádzku predajne.

Prepojenie s kamennou predajňou

Čísla hovoria jasne!

 • ŠETRENIE ČASU-98%
  Nasadenie automatických exportov a importov pre XML feedy nám každý mesiac ušetrilo až 98 % času, ktorý sme venovali aktualizácii a kontrole skladových zásob.

  “Táto funkcia je pre nás kvôli tisícom produktov skladom úplne neoceniteľná. E-shop riešení existuje veľa, ale len Upgates dokázalo splniť všetky naše požiadavky.”

 • OBJEDNÁVKY+300%
  Za rok prevádzky e-shopu na Upgates sa naše tržby a počet objednávok zvýšil o 300 %. Rýchlosť vybavenia objednávky sa skrátila o polovicu.

  “E-shop sme zvládli sprevádzkovať sami. Vybavovanie objednávok, úpravy webu, fakturácia, prehľad o stave skladu. Všetko je rýchle a intuitívne. Pripravujeme nový e-shop pre Slovensko, ktorý bude fungovať opäť na Upgates.”

 • PREDAJE+80%
  Už v prvom mesiaci po prechode sme oproti pôvodnému riešeniu zaznamenali nárast tržieb o 80%.

  “Systém Upgates môžeme len odporučiť - toľko možností individuálnych úprav a vychytávok Vám žiadny iný systém neponúkne. Veľmi chválime podrobné návody, podporu s rýchlou odozvou a multijazyčnosť.”

 • NÁVŠTEVNOSŤ+200%
  Úspora nákladov na prevádzku o 50 % ročne, rýchlosť vybavenia objednávky o 50 %, vyššia organická návštevnosť o 200 % ročne, vyšší počet objednávok o 200 % ročne.

  “Upgates sme zvolili pred konkurenčnou firmou kvôli multijazyčnosti, ktorá je podľa nás v tejto dobe absolútnou nutnosťou pre expanziu e-shopu za hranice. Fungujúci support je tiež skvelou výhodou. Prevádzka je rýchla a bezproblémová.”

 • PREDAJE+433%
  Od prechodu na Upgates sme zaznamenali štvornásobný nárast obratu. Najlepší spôsob, ako úspešne posunúť svoje podnikanie vpred.

  “Vďaka intuitívnemu riešeniu si rýchlo vytvoríte vlastný e-shop. Všetko funguje na 110 % vrátane veľmi užitočnej podpory. Upgates odporúčam všetkým, ktorí chcú zvýšiť predaj a znížiť náklady alebo uvažujú o vytvorení vlastného e-shopu.”

  Michal Mlčoch, obchodní zástupce, gmarkt.cz

Najkvalitnejšie riešenie na trhu podľa recenzií.

Podľa nezávislých recenzií porovnávacích portálov sme dlhodobo špičkou na českom a slovenskom trhu v oblasti e-shopových riešení.

Povedali o nás

Názory obchodných partnerov Upgates ohľadom našej spolupráce.

Príbehy e-shoperov

  S e-shopovým riešením Upgates máme aj vďaka skvelej komunikácii len tie najlepšie skúsenosti. Ich perfektne pripravené XML feedy zaručujú e-shopom veľmi rýchle a kvalitné napárovanie tovaru do Heureka katalógu.

  Jan Mayer, CEO CZ/SK Heureka

  Upgates bola vôbec prvá lokálna platforma, ktorú sme v ČR a na Slovensku prepojili s BaseLinkerom. Tým je najmä dobrá pripravenosť na expanziu do zahraničia, škálovateľnosť podľa veľkosti e-shopu, dobrý support našich klientov.

  Radek Klouda, CEO BaseLinker

  Prenájom e-shopu Upgates ponúka úplne hladké prepojenie s platobnou bránou Comgate pre pohodlné prijímanie platieb. Jej aktivácia v e-shope je vďaka dobre fungujúcemu doplnku otázkou niekoľkých kliknutí, zvládne ju každý.

  Jakub Ouhrabka, CEO Comgate

  Druhým rokom prebieha obojstranne prínosná spolupráca medzi Upgates a cenovým porovnávačom Zboží.cz. Výsledkom je napríklad bonus 2 000 korún na Zboží.cz pre nové e-shopy a ústretová implementácia noviniek

  Iva Gnolová, Specialistka, Zboží.cz

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.