Flexibilné e-shopy pre podnikateľov.

Dizajny šablón, vďaka ktorým vyniknete. 
Moduly, ktoré budú rásť s vami.

Display of the Upgates online store on a tablet
Display of the Upgates e-shop on a mobile phone

Dizajn pod kontrolou

Milióny kombinácií a možností.
Tisíc ľudí, tisíc chutí. Je nám jasné, že vložiť preferencie všetkých zákazníkov do niekoľkých šablón jednoducho nejde. Preto sme pre vás vytvorili modul Designer. Zamilujete si ho.
Dizajn e-shopu je to prvé, čo zákazník uvidí. Preto mu venujeme mimoriadnu pozornosť. Vďaka tomu máte na výber medzi hotovou šablónou, pokročilým modulom Designer, alebo grafikou úplne na mieru.
Narazili ste na limity Designera? Stať sa to môže. V takom prípade je tu pre vás Editor kódu. Vďaka sprístupneniu zdrojového kódu si môžete vytvoriť e-shop úplne podľa svojho gusta.
Kto nemá responzívny web, akoby na internete ani nebol. Zobrazenie na mobilných zariadeniach je dnes nutnosťou a pre nás tiež samozrejmosťou. Automaticky a za všetkých okolností.
Viac o funkcii Designer
Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek
Zobrazenie administrácia Upgates v mobile Zobrazenie notifikácií na chytrých hodinkách

Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek

 • Pohodlná správa na mobilných zariadeniach a tabletoch vrátane tvorby grafiky.
 • Užívateľské prostredie e-shopu vyladené na maximalizáciu konverzií.
 • Upozornenia v aplikácii pre dokonalý prehľad o e-shope (už čoskoro).
30 dní na
skúšku zadarmo

Efektivita na prvom mieste

Veľký počet doplnkov na okamžitú aktiváciu.

Rozšírte bez zábran funkcie e-shopu o profesionálne služby viac než stovky partnerov.

Automatizácia objednávok, skladov a ďalších procesov.

Zlúčenie objednávok, automatický odpočet zo skladu, vystavenie a zaslanie faktúry, SMS upozornenie, export dát do systému prepravcu.

Import & export CSV, XML a API

Neobmedzené možnosti prepojenia na ďalšie nástroje cez API a pravidelný alebo jednorazový import & export vo formátoch CSV a XML.

Funkcia pre plnohodnotný B2B predaj.

Predávajte koncovým aj firemným zákazníkom bez obmedzenia. Zobrazujte im špeciálne cenníky, ceny s DPH alebo bez a využite mnoho ďalších B2B funkcií.

Prepojenie na produktové porovnávače Heureka, Google, Zboží a ďalšie.

Automatické pravidelné importy vo formátoch pre najpopulárnejšie porovnávače produktov vrátane feedov o dostupnosti zadarmo.

Predaj cez dropshipping a prepojenie s kamennou predajňou.

Svoj e-shop môžete prepojiť s dropshipping a fulfillment partnermi. E-shop vďaka modulu pokladňa previažete aj s offline predajom v kamennej predajni.

Povedali o nás

Názory obchodných partnerov Upgates ohľadom našej spolupráce.

Príbehy e-shoperov

  S e-shopovým riešením Upgates máme aj vďaka skvelej komunikácii len tie najlepšie skúsenosti. Ich perfektne pripravené XML feedy zaručujú e-shopom veľmi rýchle a kvalitné napárovanie tovaru do Heureka katalógu.

  Jan Mayer, CEO CZ/SK Heureka

  Upgates bola vôbec prvá lokálna platforma, ktorú sme v ČR a na Slovensku prepojili s BaseLinkerom. Tým je najmä dobrá pripravenosť na expanziu do zahraničia, škálovateľnosť podľa veľkosti e-shopu, dobrý support našich klientov.

  Radek Klouda, CEO BaseLinker

  Prenájom e-shopu Upgates ponúka úplne hladké prepojenie s platobnou bránou Comgate pre pohodlné prijímanie platieb. Jej aktivácia v e-shope je vďaka dobre fungujúcemu doplnku otázkou niekoľkých kliknutí, zvládne ju každý.

  Jakub Ouhrabka, CEO Comgate

  Druhým rokom prebieha obojstranne prínosná spolupráca medzi Upgates a cenovým porovnávačom Zboží.cz. Výsledkom je napríklad bonus 2 000 korún na Zboží.cz pre nové e-shopy a ústretová implementácia noviniek

  Iva Gnolová, Specialistka, Zboží.cz

Najkvalitnejšie riešenie na trhu podľa recenzií.

Podľa nezávislých recenzií porovnávacích portálov sme dlhodobo špičkou na českom a slovenskom trhu v oblasti e-shopových riešení.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.