Elastický eshop. Porastie s Vami.

Prenájom moderného a zarábajúceho e-shopu, ktorý za pár korún vyhovie individuálnym potrebám vášho podnikania.

Display of the Upgates online store on a tablet
Display of the Upgates e-shop on a mobile phone

Dizajn pod kontrolou

Milióny kombinácií a možností.
Tisíc ľudí, tisíc chutí. Je nám jasné, že vložiť preferencie všetkých zákazníkov do niekoľkých šablón jednoducho nejde. Preto sme pre vás vytvorili modul Designer. Zamilujete si ho.
Dizajn e-shopu je to prvé, čo zákazník uvidí. Preto mu venujeme mimoriadnu pozornosť. Vďaka tomu máte na výber medzi hotovou šablónou, pokročilým modulom Designer, alebo grafikou úplne na mieru.
Narazili ste na limity Designera? Stať sa to môže. V takom prípade je tu pre vás Editor kódu. Vďaka sprístupneniu zdrojového kódu si môžete vytvoriť e-shop úplne podľa svojho gusta.
Kto nemá responzívny web, akoby na internete ani nebol. Zobrazenie na mobilných zariadeniach je dnes nutnosťou a pre nás tiež samozrejmosťou. Automaticky a za všetkých okolností.
Viac o funkcii Designer

Efektivita na prvom mieste

Veľký počet doplnkov na okamžitú aktiváciu.

Rozšírte bez zábran funkcie e-shopu o profesionálne služby viac než stovky partnerov.

Automatizácia objednávok, skladov a ďalších procesov.

Zlúčenie objednávok, automatický odpočet zo skladu, vystavenie a zaslanie faktúry, SMS upozornenie, export dát do systému prepravcu.

Import & export CSV, XML a API

Neobmedzené možnosti prepojenia na ďalšie nástroje cez API a pravidelný alebo jednorazový import & export vo formátoch CSV a XML.

Hromadné úpravy objednávok, produktov, zákazníkov a ďalších položiek.

Pokročilé hromadné úpravy produktov vrátane vytvárania konfigurácií a variant. Efektívna správa zákazníkov, kategórií a článkov na všetkých jazykových mutáciách.

Prepojenie na produktové porovnávače Heureka, Google, Zboží a ďalšie.

Automatické pravidelné importy vo formátoch pre najpopulárnejšie porovnávače produktov vrátane feedov o dostupnosti zadarmo.

Automatické napojenie na dodávateľov vrátane dropshippingu.

Vďaka pravidelnému importu dát je správa e-shopu hračkou. Nové objednávky môžete spracovávať sami alebo ich automaticky preposielať svojim obchodným partnerom.

Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek
Zobrazenie administrácia Upgates v mobile Zobrazenie notifikácií na chytrých hodinkách

Predávajte jednoducho odkiaľkoľvek

 • Špičková odozva e-shopov a administratívy.
 • Užívateľské prostredie e-shopu vyladené na maximalizáciu konverzií.
 • Upozornenia v aplikácii pre dokonalý prehľad o e-shope (už čoskoro).
 • Pohodlná správa na mobilných zariadeniach a tabletoch vrátane tvorby grafiky.
 • Jednoduchá správa zložitých funkcií, ktorú zvládne každý.
30 dní na
skúšku zadarmo

Maloobchod aj veľkoobchod

Predávajte koncovým a firemným zákazníkom bez obmedzení. Zobrazujte im špeciálne cenníky, ceny s DPH alebo bez, a využite mnoho ďalších B2B funkcií.

Maloobchod aj veľkoobchod

Prepojenie s kamennou predajňou

Modul Pokladnica pracuje s aktuálnymi produktmi, cenníky, dostupnosťou i zákazníkmi. Samozrejmosťou je napojenie napotrebné databázy. Upgates vám vďaka tomu ušetrí náklady za prevádzku predajne.

Prepojenie s kamennou predajňou

Čísla hovoria jasne!

 • ŠETRENIE ČASU-98%
  Nasadenie automatických exportov a importov pre XML feedy nám každý mesiac ušetrilo až 98 % času, ktorý sme venovali aktualizácii a kontrole skladových zásob.

  “Táto funkcia je pre nás kvôli tisícom produktov skladom úplne neoceniteľná. E-shop riešení existuje veľa, ale len Upgates dokázalo splniť všetky naše požiadavky.”

 • OBJEDNÁVKY+300%
  Za rok prevádzky e-shopu na Upgates sa naše tržby a počet objednávok zvýšil o 300 %. Rýchlosť vybavenia objednávky sa skrátila o polovicu.

  “E-shop sme zvládli sprevádzkovať sami. Vybavovanie objednávok, úpravy webu, fakturácia, prehľad o stave skladu. Všetko je rýchle a intuitívne. Pripravujeme nový e-shop pre Slovensko, ktorý bude fungovať opäť na Upgates.”

 • PREDAJE+80%
  Už v prvom mesiaci po prechode sme oproti pôvodnému riešeniu zaznamenali nárast tržieb o 80%.

  “Systém Upgates môžeme len odporučiť - toľko možností individuálnych úprav a vychytávok Vám žiadny iný systém neponúkne. Veľmi chválime podrobné návody, podporu s rýchlou odozvou a multijazyčnosť.”

 • NÁVŠTEVNOSŤ+200%
  Úspora nákladov na prevádzku o 50 % ročne, rýchlosť vybavenia objednávky o 50 %, vyššia organická návštevnosť o 200 % ročne, vyšší počet objednávok o 200 % ročne.

  “Upgates sme zvolili pred konkurenčnou firmou kvôli multijazyčnosti, ktorá je podľa nás v tejto dobe absolútnou nutnosťou pre expanziu e-shopu za hranice. Fungujúci support je tiež skvelou výhodou. Prevádzka je rýchla a bezproblémová.”

 • PREDAJE+433%
  Od prechodu na Upgates sme zaznamenali štvornásobný nárast obratu. Najlepší spôsob, ako úspešne posunúť svoje podnikanie vpred.

  “Vďaka intuitívnemu riešeniu si rýchlo vytvoríte vlastný e-shop. Všetko funguje na 110 % vrátane veľmi užitočnej podpory. Upgates odporúčam všetkým, ktorí chcú zvýšiť predaj a znížiť náklady alebo uvažujú o vytvorení vlastného e-shopu.”

  Michal Mlčoch, obchodní zástupce, gmarkt.cz

Najkvalitnejšie riešenie na trhu podľa recenzií.

Podľa nezávislých recenzií porovnávacích portálov sme dlhodobo špičkou na českom a slovenskom trhu v oblasti e-shopových riešení.

Príbehy
zákazníkov

Pozrite sa, ako podnikajú vaši bratia a sestry z Upgates rodiny.

Zobraziť všetky
  LiiLeather.cz: Zakladateľka e-shopu Lii Leather o tom, ako kožené výrobky vyrábať udržateľne a prečo je ručná práca oveľa kvalitnejší ako veľkovýroba
  Prečítať príbeh
  Machovna.sk: Ako sa z kreatívneho nápadu stalo úspešné podnikanie.
  Prečítať príbeh
  Chytrá opička.cz: Som pyšná, keď vidím fotky spokojných detí a rodičov s našimi hračkami.
  Prečítať príbeh
  Time for JOKE: Originálna česká hra, v ktorej nejde o vedomosti, ale o zábavu.
  Prečítať príbeh
  IDYLO.cz: Nadčasový štýl a bohatý výber originálnych doplnkov pre váš harmonický domov.
  Prečítať príbeh

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.