Aké sú hlavné výhody Upgates?

Upgates sa za 12 rokov na trhu dostal do pozície najvyspelejšej krabicovej e-commerce platformy, ktorá svojim klientom poskytuje všetku dostupnú podporu a maximálny priestor na rast svojho podnikania. Čím konkrétne ale medzi ostatnými vyniká? 

1. Grafika takmer na mieru 

Sami asi dobre viete, že konkurencia medzi internetovými obchodmi je tvrdá. Vyniknúť v záplave podobných e-shopov je tým pádom zložité. Kľúčom býva práve schopnosť odlíšiť sa od konkurencie. Po grafickej stránke to v Upgates nie je žiadny problém. Možnosť tvorby vlastného dizajnu je jednou z vôbec najsilnejších stránok Upgates. K dispozícii na to máte dva nástroje. 

Designer: tým prvým je modul Designer. Ide o pokročilý grafický konfigurátor, ktorý umožňuje prispôsobiť si preddefinovaný vzhľad podľa svojho a tým ho premeniť na nepoznanie. Intuitívne a bez znalostí programovania. Takto môžete meniť rozloženie jednotlivých prvkov a upravovať ich vzhľad, alebo ich prípadne celé deaktivovať. Možnosti Designera poznáte najlepšie prostredníctvom vlastnej skúsenosti. Založte si u nás testovací projekt a skúste si vytvoriť dizajnovo unikátny e-shop. Na ďalšie príklady sa potom môžete pozrieť v našich referenciách.  

Editor kódu: možnosti Designera postačujú väčšine našich klientov, avšak majú svoje limity. Pre klientov, ktorí na ne narazia, máme Editor kódu. Ide o HTML editor, ktorý vám umožní prispôsobiť si vzhľad svojho e-shopu úplne podľa svojho gusta a upraviť si grafiku svojho e-shopu na mieru. Ide však o úkon, ktorý vyžaduje znalosť kódovania. Upgates zároveň nezodpovedá za vlastné vykonané úpravy. V našich referenciách nájdete ukážky projektov, ktoré vznikli prostredníctvom Editora kódu. 

2. Plnohodnotná multijazykovosť

Uvažujete nad tým, ako ešte viac rozvinúť potenciál svojho e-shopu? Netušené možnosti môže priniesť zahraničná expanzia. Na to ale potrebujete plnohodnotnú platformu, ktorá vám cezhraničný predaj vôbec umožní. V Upgates sme na projekty s medzinárodnou pôsobnosťou pripravení. Súčasťou systému je totiž multijazykovosť, ktorá v rámci českých krabicových riešení nemá konkurenciu. E-shopy môžu v rámci jedného účtu v Upgates prevádzkovať viacero samostatných e-shopov na vlastných doménach. Zďaleka však nejde len o preklady. Plnohodnotná zahraničná expanzia totiž musí ísť omnoho ďalej. Ide napríklad o rozdelené sadzby DPH, fakturačné údaje, SEO a všetky ďalšie parametre, ktoré je pre jednotlivé krajiny lepšie spravovať zvlášť. Multijazykovosť od Upgates vám môže získať zo svojho e-shopu skutočné maximum, a to aj za hranicami domovskej krajiny. 

3. Žiadne zbytočné príplatky a zmluvné záväzky

U nás sa na zbytočné príplatky za dodatočné funkcie nehráme. Všetko, čo pre našich e-shoperov vyvinieme, je automaticky súčasťou všetkých našich taríf. Či už si teda u nás vyberiete najlacnejšiu alebo najdrahšiu tarifu, nemusíte premýšľať nad tým, ktoré funkcie sú súčasťou danej tarify. Rovnako tak sa pre našich klientov snažíme sprístupňovať tiež maximálny počet našich doplnkov. 

Rovnako tak neveríme na zbytočné zmluvné záväzky. Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete v Upgates skončiť, bude nám to ľúto, ale nebudeme vám v tom nijako brániť. Naše spoločné partnerstvo ale nemusí skončiť takto definitívne. Veľmi flexibilne totiž môžete prechádzať aj medzi našimi tarifami. Čiastku za prenájom totiž z vašej Upgates peňaženky sťahujeme po jednom dni. Kedykoľvek tak môžete prejsť na vyššiu alebo naopak nižšiu tarifu a začať za svoj e-shop ihneď platiť menej. Aj to vám môže pomôcť vykryť zložitejšie obdobie, aby ste sa medzi e-shopermi udržali. 

4. Viac ako stovka doplnkov

Veľmi dobre vieme, ako funguje moderný e-shop. Len máloktorý sa zaobíde bez služieb najrôznejších doplnkov, ktoré vám pomôžu vyhľadávať nových zákazníkov, udržiavať tých existujúcich, alebo napríklad efektívnejšie expedovať zásielky. My v Upgates sa zameriavame na vývoj e-shopového jadra, ktoré vám umožní predávať. Tomu venujeme 100% nášho času a robíme všetko pre to, aby sme vám poskytli ten najlepší e-shopový systém široko ďaleko. 

Okrem samotného e-shopu však máte k dispozícii viac ako stovku napojení na najrôznejšie nástroje, ktoré vám s prevádzkou e-shopu pomôžu vo všetkých mysliteľných oblastiach. Ekosystém podporovaných doplnkov neustále rozširujeme tak, aby ste vždy našli nástroj, ktorý pomôže práve vám. 

5. Otvorené API, vďaka ktorému si môžete napojiť čokoľvek 

Ponuka hotových mostíkov, prostredníctvom ktorých si svoj e-shop môžete napojiť na ďalšie nástroje je však samozrejme obmedzená. V prípade, kedy v našej galérií doplnkov nenájdete vami hľadaný, máme riešenie. Tým je otvorené API. Vďaka verejne prístupnej dokumentácii si je možné nechať po vlastnej osi systémy prepojiť. Rovnako tak majú naši klienti k dispozícii vlastné konverzné kódy. Pomocou tých môžete využívať vlastné javascripty na rôznych stránkach e-shopu. 

Vlastné API napojenie využívajú naši e-shoperi obvykle na prepojenie účtovníckych nástrojov, čím e-shop ľahko integrujú do existujúcich firemných procesov. Vytvorenie integračného mostíka však vyžaduje znalosti programovania. Budete teda potrebovať spoľahlivého partnera, ktorý pre vás napojenie vytvorí. 

6. Pokročilé automatizácie, ktoré šetria čas

Riadenie vlastného e-shopu znamená množstvo výziev. Zároveň ale platí, že zvlášť vybavovanie objednávok a správa produktov so sebou nesú tiež veľký rad rutinných úloh, ktorých plnenie za vzrušujúce určite označiť nejde. A práve tieto úkony sa vám v Upgates snažíme prostredníctvom automatizácií čo najviac uľahčiť. Šetríme vám stovky a tisíce zbytočných klikov. Medzi užitočné automatizácie Upgates patria napríklad pohodlné exporty objednávok pre dopravcov, vďaka ktorým si prepravu zariadite na niekoľko klikov. Neoceniteľné sú tiež hromadné úpravy, kedy môžete ľubovoľný počet položiek upraviť naraz. Automatizovať u nás môžete tiež odosielanie systémových emailov, ktoré je možné pohodlne naviazať na zmeny stavu objednávok. Rutinné úlohy vám uľahčia tiež režim úprav. Viac si o automatizáciách môžete prečítať v samostatnom článku. 

7. Funkcia pre B2B predaj

Internetové obchody sú stále obľúbenejším predajným kanálom tiež pre B2B firmy. Aj firemní zákazníci si vaše produkty chcú prezrieť pohodlne a ľahko si ich tiež objednať. V Upgates dostanete k dispozícii všetko, čo pre plnohodnotný veľkoobchodný predaj potrebujete. Zákazníkom môžete priraďovať rôzne cenníky, ktoré po prihlásení uvidia. E-shop je možné tiež pre neprihlásených zákazníkov úplne zamknúť, alebo môžete nákup povoliť len firemným zákazníkom. Samozrejmosťou je tiež možnosť zobrazenia cien bez DPH, zľava podľa obratu, množstvové zľavy alebo vernostný program. Kompletný súhrn funkcií relevantných pre veľkoobchodný predaj nájdete tu

8. Upravte si systém prostredníctvom vlastných polí

Z predchádzajúcich riadkov už ste možno pochopili, že pri vývoji nášho e-shopového systému je našou prvoradou hodnotou maximálna úroveň individualizácie. Pracujeme na tom, aby sme vám dali čo najširšie možnosti, ako sa odlíšiť od konkurencie, a to nielen po stránke dizajnu. Do určitej miery si totiž môžete prispôsobiť tiež administráciu e-shopu. Na to slúžia takzvané vlastné polia. Tie umožňujú rozšírenie administrácie o nové možnosti, ktoré je možné navyše zobrazovať aj priamo v grafike e-shopu. 

Vlastné polia môžu slúžiť tiež na rozšírenie feedov pre porovnávače či agregátory, prípadne ich môžete používať bez previazania na iné akcie. V tejto forme vám poslúžia ako interné poznámky pre ukladanie ľubovoľných informácií o produktoch.

9. Nikdy v tom nebudete sami

Pokiaľ už vlastný e-shop prevádzkujete, určite viete, že z času na čas je pomocná ruka na nezaplatenie. Či vám ju podá kamarát alebo platený profesionál. Efektívna spolupráca a poradenstvo je niečo, čo váš e-shop môže pomôcť posunúť ďalej. Práve preto vznikol náš portál Marketplace, na ktorom môžete rýchlo nájsť kvalifikovaných profesionálov z mnohých odborov. Nájdete tu partnera pre vytvorenie unikátneho dizajnu, prenesenie e-shopu z inej platformy, alebo napríklad pre pomoc s marketingom. To ale nie je všetko. 

Okrem Marketplace spravujeme pre našich klientov tiež facebook forum, v ktorej si naši klienti vymieňajú skúsenosti, rady a tipy. 

10. Neodolateľné bonusy

Všetkým našim klientom chceme v ich podnikaní dať maximálnu možnú podporu. Preto pre vás pravidelne dohadujeme najrôznejšie exkluzívne bonusy, ktoré vám pomôžu s predajom, dopravou, alebo vám umožnia načerpať nové informácie. Všetky stále bonusy nájdete v našom cenníku. Do toho ale nezabudnite sledovať náš blog a odoberať newsletter, v ktorom sa dozviete o ďalších časovo obmedzených akciách.