Czech On-line Expo 2020

Najväčší český e-commerce on-line business veľtrh Czech On- line Expo 2020 sa pomaly ale isto blíži. Už 2. apríla 2020 sa otvoria brány pražského výstaviska Holešovice. Veľtrh bude dvojdňový, prísť tak môžete tiež v piatok 3. apríla.

Na tejto akcii budeme a radi by sme sa s vami stretli. Preto si vás dovoľujeme pozvať na tento e-commerce happening. V rámci toho máme pre vás, našich klientov, k dispozícii 50% zľavový kupón. Cena vstupenky na konferencii činí 299 Kč bez DPH. S poukazom získate nárok na 50% zľavu.

Čaká vás možnosť stretnúť sa s tisíckami kolegami z odboru e-commerce a online biznisu. Tiež si vypočuť desiatky rečníkov a prednášok, medzi ktorými bude aj náš prednášajúci. Dlhoročný partner a e-shop špecialista, Kamil Kopecký, zo spoločnosti Sniper Design. Tešiť sa môžete na prednášku o možnostiach inidividuálních úprav prenajímaných krabicových e-shopov. Prenajímané e-shopy Upgates totiž zďaleka nie sú len obmedzené šablónovité riešenie. Naopak kombinujú najväčšie výhody prenájmu a e-shopu na mieru.

Ak sa chcete dozvedieť viac, príďte si Kamila vypočuť vo štvrtok 2. apríla od 13:15 do partnerského sálu!

Medzi približne stovkou vystavujúci firiem budeme aj my. Náš stánok E7 nájdete jednoducho pomocou interkativné mapy nižšie. Budeme sa na vás tešiť.