Rýchle štatistiky

Rýchle informácie o obrate vášho e-shopu a veľa iných zaujímavých údajov nájdete v module Prehľad.

Podobné prehľady, ktoré sa týkajú konkrétneho zákazníka, nájdete v detaile zákazníka ( Zákazníci / Zoznam zákazníkov / detail kontaktu). Tiež emailingové kampane ponúknu štatistiky úspešnosti rozosielky ( Zákazníci / Emailing / detail kampane).

Najpredávanejšie produkty

Informácie o najpredávanejších produktoch v konkrétnych kategóriách nájdete v Obsah / Kategórie. V stromovej štruktúre menu zvolíte kategóriu, ktorá vás zaujíma. Rebríček predajnosti nájdete v časti Najpredávanejšie. Týka sa dané kategórie vrátane jej podkategórií.

Poradie produktov môžete ovplyvniť pomocou fiktívneho predaja. Ten je skôr určený pre návštevníkov e-shopu.

Tip

Pre štatistiky predajnosti jednotlivých produktov z celého e-shopu prejdite do modulu Obsah / Hlavná stránka / oddiel Najpredávanejšie.

Štatistiky objednávok

Ako dobre ste na tom s predajom v určitom časovom období? Koľko máte napr. Storno objednávok? Všetko sa dozviete v module Obchod / Objednávky. Podobné súhrny nájdete v obchodných prípadoch, faktúrach a ďalších dokumentoch. Výpis objednávok môžete modifikovať pomocou Rozšírených filtrov. Výsledná suma, ktorú nájdete pod tabuľkou položiek, sa vždy vzťahuje na aktuálne vyfiltrovaný zoznam.

Diskusia