Exkluzivní nabídka pro e-shopy Upgates: získejte od Heureky bonus až 80 EUR

Docela často píšeme o tom, ako sú pre začiatok internetového podnikania dôležité tovarovej zrovnávače. Ide totiž o jednoduchý a celkom lacný spôsob, ako svoje produkty ukázať potenciálnym zákazníkom. Ide o cestu, ktorá je otvorená aj pre novovzniknuté e-shopy. Viac si o tovarových porovnávačoch môžete prečítať v našej Akadémii. 

A prečo vám to všetko opakujeme? Pretože pre vás máme výbornú správu. V spolupráci s najväčším českým tovarovým porovnávačom Heureka sme si totiž pripravili špeciálnu akciu. 

Pokiaľ si kedykoľvek až do 31.7. dobijete na svoj Heureka účet čiastku medzi 1000 kč (40 €) a 2000 kč (80 €), pridá vám Heureka 100% kreditu ako bonus

Ak teda na svoj Heureka účet dobijete 40 EUR kč, pripise vám Heuréka 40 EUR kč navyše. Rovnako to bude fungovať aj akejkoľvek čiastky až do výšky 80 EUR. 

Pre koho je akcia určená? 

Bonus od Heuréka môžu využiť novo registrovaných Upgates e-shopy, rovnako ako tie, ktoré viac ako 3 mesiace fungujú vo bezplatnom režime. Každý e-shop môže ponuku využiť iba raz.  

Ako akciu využiť? 

Stačí si jednoducho dobiť svoj Heureka účet a na email podpora@heureka.cz zaslať heslo UPGATES.To je všetko. Heureka už sa postará o zvyšok.

Časové obmedzenie akcie

Akcia možno využiť do 31.7.2024.

Ďalší článok
Aké zmeny DPH čakajú e-shopy od 1.7.2021?