Konečne to môžete povedať: naše nápovedy sú hotové!

Každý potrebuje čas od času s niečím pomôcť. To je úplne prirodzené. Preto chápeme, že v našom systéme môžete niekedy skrátka trochu plávať. Špecialisti na Upgates e-shopy proste nepadajú z neba. Preto sme pre vás posledný rok usilovne pripravovali posledný dielik skladačky našej zákazníckej podpory. Pravdepodobne už ste sa s nimi aspoň raz stretli. Teraz už to konečne môžeme povedať nahlas: naše nápovedy sú hotové!

Teda vlastne nie. Nebudú totiž hotové nikdy. Náš systém sa neustále vyvíja, čo musí prirodzene reflektovať aj centrum nápoved. Preto čas od času nejaká pribudne a iná prejde aktualizácií. Inak ale platí, že od tejto chvíle nájdete v našich nápovědách riešení na prakticky všetky vaše otázky k Upgates e-shopu. Ak by sme to mali vyjadriť číslom, tak je to klasických 99 percent. Možno 99,9 percent.

Náš systém je veľmi komplexný. Ostatne robíme na ňom už 10 rokov. Preto je logické, že naučiť sa každé tlačidlo, každú funkciu a možnosť nastavenia naspamäť jednoducho nejde. Takže keď občas trochu tápate, vôbec nič sa nedeje. Stačí len zavítať do našich nápoved. A tu požadovanú oblasť nájsť cez rázcestník alebo vyhľadať prostredníctvom kľúčového slova.

A ktoré pomocníka vyhľadávate najviac?

Najvyhľadávanejšie nápovedou je tá o nastavení hlavných bannerov. Ďalej vás veľa zaujíma import dát do e-shopu a XML dokumentácie produktu

Celkom už sme pre vás spracovali viac ako 180 nápovedí. Tie sa ale ďalej delia na jednotlivé sekcie. A tých je toľko, že už je dopočítať nezvládneme a aj keby sme si s tým dali tú prácu, výsledné číslo by ste nám asi neverili.

Tak veľké množstvo nápoved už si vlastne hovorí o vytvorení nápoved k nápovědám. Tak sme ich pre vás urobili.

Tú prvú oceníte predovšetkým, keď ste u nás noví. Prevedie vás totiž základným nastavením e-shopu na Upgates krok za krokom.

Druhá je neoceniteľná pre všetkých, ktorý už e-shop majú, ale potrebujú nakopnúť predaja.

Mysleli sme aj dobre fungujúci e-shopy, ktoré sa musia porozhliadnuť po nástrojoch pre optimalizáciu chodu internetového obchodu.

Veríme, že sa naše nápovedy stanú užitočným pomocníkom, ktorý vám pomôže na ceste za úspešným e-shopom.

Ďalší článok
Záujem o oblečenie z udržateľných materiálov rastie