Nové trhovisko so službami pre e-shopy!

Prečo vzniklo?

Trhovisko Marketplace vzniklo z dvoch dôvodov. Prvým z nich je možnosť vzájomného predaja najrôznejších služieb medzi klientmi Upgates. Napr. sa nás klienti pýtajú, či im nemôžeme poskytnúť preklady jazykových mutácií, ktoré už niektoré internetové obchody majú hotové a mohli by ich ponúknuť ďalej.

Druhým dôvodom je, že sa opakuje situácia, keď je tím Upgates zahltený dopytmi na rôzne individuálne úpravy grafiky, frontend logiky atď. Preto je efektívne ponúknuť realizácii zákaziek overenými agentúrami naprieč rôznymi disciplínami e-commerce. Napr. ak chcete mať originálny logo, banner, realizovať úpravy v kóde šablón alebo potrebujete pomoc s texty alebo marketingom, môžete teraz využiť služby tretích strán.

Zobraziť Marketplace

Ľahko si vyberiete podľa presného opisu inzerovanej zákazky, ceny prevedenie a doby dodania. Potom už len stačí vyplniť krátky dopytový formulár a ďalej komunikovať s agentúrou.

Čo ponúka?

8 kategórií, kde môžete zadarmo a neobmedzene:

1. Pridať inzerát

  2. Dopytovať služby od profesionálov

  Webdesign

  Radi by ste svieži a oku lahodiace vzhľad e-shopu, ale sami si tak úplne neviete rady? Nechajte si nastaviť grafiku v module Designer od profesionálov. Ak budete po rokoch chcieť zmenu, redesign je pre vás jasnou voľbou.


  Programovanie

  Chcete využívať krabicové riešenie, ale predsa len máte nejaké individuálne požiadavky nad rámec jeho administračných možností? Preberte s odborníkmi možnosti naprogramovania vlastných polí, pluginov v HTML5, javascriptu apod. Kodér vám zase vyhovie po stránke individuálnych grafických úprav v kóde šablón.


  Prepojenie

  Ako správne podnikateľa vás bude iste zaujímať možnosť napojenie na dodávateľa alebo účtovné systémy , ktoré pomôžu zefektívniť evidenciu faktúr a skladov. Importy a úpravy XML či CSV súborov uľahčí prevod dát do e-shopu. Nemenej zaujímavá je aj možnosť napojenie na služby tretích strán.


  Grafika

  Radi by ste si nechali vytvoriť prvotriedne bannery, logo alebo potrebujete nafotiť kvalitné produktové fotky? Vďaka ponukám Marketplace si môžete nechať vyrobiť prakticky celú firemné identifi vrátane propagačných materiálov.


  Administrácia

  Potrebujete čas venovať hlavne obchodu a už ho veľa nezostáva pre spravovať produktov a ďalšieho obsahu e-shopu? Potom príde vhod možnosť externej údržby e-shopu, ktorá sa postará , aby výrobky boli vždy riadne popísané a vyladené do detailu. Je len na vás aké využitie pre danú spoluprácu nájdete.


  Marketing

  Špecialisti na online marketing vám pomôžu ideálne nastaviť reklamu, získať maximálny možný počet konverzií a vylepšiť pozície vášho e-shopu vo výsledkoch vyhľadávania. Svojich zákazníkov môžete osloviť prostredníctvom sociálnych sietí alebo atraktívnych emailingových šablón v rámci newsletteru atď.


  Poradenstvo

  Sebavzdelávanie a nových informácií nie je v živote podnikateľa nikdy dosť. Chybami sa človek síce učí, ale veľakrát je lepšie sa im vyvarovať hneď na prvýkrát a nechať si dobre poradiť.


  Texty

  Vidíte prínos v pútavých textoch? Budú prínosom nielen pre zákazníkov, ale aj pre vyhľadávače, ktoré pozitívne ocenia aktivitu na vašom e-shope. Tu môžete nájsť aj ponuku prekladov e-shopu do rôznych jazykových mutácií.

   

  Ďalší článok
  Aktualizácia systému verzia 18