Naše tarify prehľadne: ktorý je pre vás najvhodnejší?

Možno už viete, že všetky naše tarify vám dávajú k dispozícii všetky dostupné funkcie. Aký je teda medzi jednotlivými tarifami rozdiel a kedy sa oplatí prejsť na vyššie? Voľba správneho plánu je totiž jednou z najpodstatnejších otázok, ktorú bude e-shoper riešiť. Predsa nechcete zbytočne platiť viac. Naopak v niektorých situáciách vám prechod na vyššiu tarifu môže rozviazať ruky. Dnes si v našich tarifách urobíme raz pre vždy poriadok.

Chceme najvhodnejšie e-shopové riešenie ponúknuť každému. Preto je logické, že takúto ponuku nemôže obsiahnuť jedna univerzálna tarifa. Namiesto toho sme našu ponuku rozšírili doštyroch plánov, z ktorých si každý môže vybrať ten najvhodnejší.

V čom sa jednotlivé tarify líšia?

Na úvod musíme zopakovať, že všetky naše tarify ponúkajú všetky dostupné funkcie. Tých je aktuálne 163. V tomto ohľade je úplne jedno, či využívate tarifu Bronze alebo Platinum. Rovnako tak má každý náš e-shop možnosť prepojiť sa s viac ako nástrojmi. Od logistických riešení, cez porovnávače až po platobné brány.

Poďme ale k tomu, čo vás zaujíma. Jednotlivé tarify rozdeľuje predovšetkým limit počtu produktov. Pokiaľ predávate len niekoľko produktov, napríklad vlastný dizajnový nábytok, pravdepodobne vám postačí základná tarifa Bronze. Produktov v ponuke totiž nebudú tisíce. Limit je pri Bronze stanovený na 100 produktov. Výrazne väčší priestor v tomto smere ponúka tarifa Silver, kde máte k dispozícii až 1 000 produktov. Nasleduje tarifa Gold s 5 000 produktmi. Vrcholom ponuky je potom Platinum s 50 000 produktmi. Vo všetkých prípadoch platí, že do celkového počtu produktov sa nezapočítavajú varianty. Ak predávate modrý, biely a červený stôl v dvoch veľkostiach, stále pôjde o jeden produkt.

Ďalší rozdiel nájdeme v dostupných jazykoch, zatiaľ čo Bronze dovoľuje iba 1 jazyk, Silver 2 a tarifa Gold 5, pri tarife Platinum môžete využívať neobmedzené množstvo jazykov. Podobné odstupňovanie nejdete aj u počtu užívateľov, ktorí váš e-shop môžu spravovať. Pri tarife Bronze je to 1 užívateľ a pri Silveri 5 užívateľov. Gold a Platinum sú v tomto ohľade neobmedzené. Ďalej sa tarfiy odlišujú v ponúkanom priestore. V základe tarify Bronze môžete využívať 3 GB priestoru. Nasleduje 5 GB pre Silver,10 GB v režime Gold a 15 GB v rámci tarify Platinum.

Príjemným bonusom u všetkých našich taríf je potom kredit v hodnote až 10 000 korún, ktorý môžete využiť na populárnom porovnávači populárnych porovnávačoch a agerátoroch . Ide o skvelý spôsob, ako do e-shopu priviesť prvých zákazníkov.

Čo sa týka konkrétnych cien, tarifa Bronze vyjde na 19 EUR mesačne, Silver stojí 49 EUR mesačne, Gold 69 EUR a Platinum je k dispozícii za 139 EUR mesačne. Medzi jednotlivými tarifami môžete kedykoľvek podľa aktuálnej potreby prepínať. Najpopulárnejšie medzi našimi e-shopmi je dlhodobo tarifa Silver.

To je ohľadom samotného cenníka všetko.

Ďalšie doplnkové služby sú za príplatok. Poďme si urobiť poriadok aj tu.

Tarif Exclusive – to najlepšie z Upgates s individuálnym prístupom

To najlepšie z Upgates s individuálnym prístupom. Presne taká je naša nová tarifa Exclusive pre náročných klientov. Premýšľali sme, ako našim najúspešnejším zákazníkom ponúknuť najlepšie možné nástroje na internetové podnikanie smaximálnou podporou. Preskúmajte jeho výhody. Tarif Exclusive ponúkame individuálne s cenou od 420 EUR mesačne.

Preskúmať tarifu Exclusive

Za čo si budem musieť priplatiť?

Už sme písali, že založenie ďalších jazykových mutácií je zadarmo. Čo teda znamená multidoménovosť za 29 EUR mesačne? V praxi ide o to, že v cene mesačného prenájmu si môžete založiť druhú jazykovú mutáciu na aliase. Dajme tomu, že pôsobenie svojho internetového obchodu rozšírite na Slovensko. V takom prípade môžete novú jazykovú mutáciu spustiť na doméne mujeshop.cz/sk. Pokiaľ ale chcete u našich susedov predávať priamo na doméne mujeshop.sk, je táto služba spoplatnená 29 EUR mesačne.

Ďalej budete možno potrebovať pravidelný import produktov. Napríklad od dodávateľa. Táto vychytávka je neoceniteľná predovšetkým pre e-shopy s väčším počtom produktov, kde by manuálna správa každej položky bola veľmi prácna. Ak budete využívať 1 až 5 takýchto import

Na tejto stránke

Další zdroje informací

Facebook forum

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému Upgates.

Přejít do fora

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora