Novinka od Sniper Design: automatizácia objednávok nastavená do 5 minút

Pre každú veľkosť e-shopu je automatizácia objednávok vhodná, pretože za Vás rieši kľúčové akcie a zabraňuje chybovosti.

Väčšina základnej automatizácie objednávok sa zakladá na kombinácii pár jednoduchých podmienok “KEĎ”. Keď je alebo nie je zaplatené, keď je posledná zmena 3 dni späť, keď sa nachádza v stave.

Pomocou týchto jednoduchých pravidiel sa nastaví prevažná časť celej automatizácie. Potom sa dá pokračovať ďalej. Zapojiť do hry dáta od prepravcov pomocou zapojenia balíkobotu, ktorý do automatizácie pridáva informácie o stave zásielok.

Automatizácia bez počiatočných nákladov

Automatizácia doteraz ale znamenala vysoké náklady, bez administrácie desiatky tisíc as administráciou až stovky. V Sniper Design sme dali dohromady SYNCRON, automatizačnú platformu, kde si nastavíte automatizáciu sami as NULOVÝM POČIATOČNÝM NÁKLADOM.

https://www.syncron.cz/

14. 3. 2023 bude LIVE STREAM kde si všetko prehľadne ukážeme.

Aktuálne je SYNCRON v prezentačnom móde, kde si môžete skúšať bezpečne naklikať rôzne automatizácie bez toho, aby to nejako ovplyvnilo Váš e-shop.

V utorok 14. 3. 2023 prebehne LIVE STREAM, kde si ukážeme ako s nástrojom pracovať, ale aj ako nad automatizáciou premýšľať.

Neopomenieme aké má automatizácia prínosy, ktoré manuálne jednoducho nie je možné zvládnuť.

Tu je video, ako sa registrovať a založiť prvé pravidlo:

Ďalší článok
Buďte svojim zákazníkom bližšie vďaka komunikačnému nástroju Smartsupp. Teraz so 40% zľavou na ročné predplatné