Nová splátková platobná brána Cofidis

Na systém Upgates bola napojená nová splátková metóda iplatba od Cofidis. Tá predstavuje ideálny spôsob, ako rozšíriť možnosti platby na vašom e-shope, získať zákazníkov a objednávky, ktoré by bežne neboli dokončené. Môžete tak jednoducho navýšiť obrat svojho online predaja, pretože zákazníkom umožníte rozložiť si platbu za nákup do mesačných splátok. Toto je vhodné najmä u produktov s vyššími cenami. Ak už splátkovú metódu na e-shope využívate, máte teraz možnosť zmeny. Dôvody, prečo prejsť práve na iplatbu od Cofidis si povieme nižšie.

Nepotrebujete skúšky u ČNB

Oproti ostatným splátkovým metódam nie je u Cofidis iplatby potreba mať zo strany predajcu / e-shopu skúšky u ČNB. Cesta k ponuke úverových produktov zákazníkom vášho internetového obchodu je tak jednoduchšie a rýchlejšie.

Neriešite ani žiadnu ďalšiu administratívu a zákazníkom nemusíte vysvetľovať ponúkané úverové služby. Po prekliknutí je zákazník presmerovaný z e-shopu priamo na Cofidis a žiadosti o úver už vybavujú na ich strane.

Zefektívnenie predaja na vašom e-shope

Splátková metóda iplatba od Cofidis zníži podiel platieb cez bežné platobné brány a zníži tiež podiel dobierok. O všetkom ste ako partnerský e-shop automaticky autorizovaná emailom a pri bráne je priemerná priechodnosť 37%. Tohto Cofidis dosahuje práve tým, že žiadosti o úver neriešiť vy, ale sú vybavované odborníkmi na ich strane. S nedokončenými žiadosťami Cofidis pracuje proaktívne a klientmi kontaktuje tiež telefonicky s ponukou pomoci pri vyplnení alebo uistenie o bezpečnosti a pod.

Transparentné podmienky pre zákazníkov a veľmi jednoduché zriadenie

Na vašom e-shopu si zákazník zvolí možnosť Cofidis - iplatba. Potom vyplní krátky online formulár a ihneď vidí, či mu bola úverová peňaženka otvorená alebo nie. Ďalej už vždy platí v priebehu niekoľkých sekúnd. Proces schvaľovania úveru je jeden z najjednoduchších a najrýchlejších na trhu. Výška úveru je v rozmedzí 2 000 Kč až 150 000 Kč. Klient si splátky môže rozložiť na 6 až 72 mesiacov.

Zmluvu môžete jednoducho podpísať online formou SMS podpisu. Je ale tiež možnosť nechať si tlačenú zmluvu na podpis dodať kuriérskou službou. Vo videu nižšie môžete vidieť, ako jednoduchý je pre vášho zákazníka online podpis zmluvy s Cofidis.

Kedy by ste mali splátkovú metódu od Cofidis využiť?

Ak na vašom e-shope predávate drahšie produkty v rádoch tisícov a desaťtisícov, je pre vás splátková platobná metóda iplatba ideálnou možnosťou ako navýšiť predaja tohto typu tovaru. Môže ísť napríklad o práčku či inú drahšie elektroniku alebo napríklad elektrobicykel. Vhodná môže byť splátková metóda v prípadoch, keď ľudia nutne potrebujú napríklad práve práčku, ale aktuálne na ňu nemajú. Ďalej potom v prípade drahších vecí, ktorými si chcú urobiť radosť, ale neradi by investovali celú sumu jednorazovo. Cofidis im toto umožní a pre vás je všetko bez rizika, pretože sumu dostanete ihneď av plnej výške.

Ďalší článok
Rozhovor: Vít Michalek