Novo napojené Lemonero ponúka chytré financovania vášho eshopu

S novo prichádzajúci aktualizácií systému Upgates pribudlo v administrácii e-shopov napojenie na nášho partnera, Lemonero. Táto služba poskytuje chytré financovania pre váš e-shop v poriadku minút. Z našej strany sa snažíme maximálne podporiť váš rast a zisky z online predaja. Práve preto sme sa s Lemonerem spojili. Vďaka nim môžete jednoducho a rýchlo financovať svoj rast. Všetko je dostupné a na vybavenie priamo z administrácie.

Lemonero vám požičia na čokoľvek, čo súvisí s rastom alebo zabezpečením hladkého chodu e-shopu. Pokryje predsezónne naskladnenie tovaru, marketing, modernizáciu vybavenia a priestor alebo napríklad výpomoc do skladu. Ale tiež mnoho ďalšieho.

Pôžičky u rastúcich e-shopov veľmi často dávajú zmysel. Obzvlášť tie, ktoré sú určené na rozvoj. Prečo by ste napríklad cez vianočné sezónu nemali zarobiť maximum len preto, že nemáte dostatok kusov tovaru na sklade? Vďaka Lemoneru sa ničoho takého nemusíte obávať. Navyše nie sú tradičné finančné inštitúcie, pre ktorú bývajú e-shopy často nečitateľné a kde schválenie úveru zaberie veľa času.

Investičná pomoc a ďalšie záruky

Za dôveryhodnosťou Lemonera stojí tiež enormný investície Komerční banky, ktorá dosahuje vyššie desiatok miliónov korún. Okrem tohto strategického partnera môžu spoľahlivosť zaručiť zakladatelia. Tí stojí za úspešným projektom MonkeyData, ktorého služby využíva po celom svete viac ako 30 tisíc e-shopov.

Máte zároveň istotu, že si požičiate len toľko, koľko v pohode zvládnete splácať. Lemonero si stavia na poskytovanie zmysluplných úverov. Pred pôžičkou si tak po vašom schválení prvýkrát zistia, ako si za posledný rok finančne vediete, či a v akej miere je pre vás rozumné chytré financovania využiť.

Ako konkrétne funguje financovania a splácania?

Ide o krátkodobé úvery s maximálnou výškou 1 000 000 Kč bez ohľadu na to, či ste u bežných bankách s podobnou žiadosťou nepochodili. Úvery sú splatné za 3, 6 alebo 12 mesiacov. Najčastejšie otázky a odpovede na ne potom nájdete tu.

Lemonero máme integrované priamo v administrácii e-shopov, teda ho spustíte raz dva. V prípade záujmu stačí dať Lemoneru svoj súhlas ohľadom prístupu k potrebným dátam. Behom chvíľky potom vidíte, ako si po hospodárskej stránke vediete a čo vám môžu alebo nemôžu ponúknuť. Po zhodnotení týchto dát obdržíte zrozumiteľný návrh s jasne danými podmienkami úveru. Žiadne prekvapenia a skryté poplatky.

Potom už stačí len nahrať potrebné dokumenty, podpísať online zmluvu a do pár hodín máte peniaze na účte a môžete ich využiť!

Kde v administrácii Lemonero nájdete a ako ho aktivujete?

Všetko vykonáte podľa návodu tu.

Ďalší článok
Zobrazujete zákazníkom čo chcú kúpiť?