Nový Marketplace je tu. V čom je iný?

Ako sme už avizovali skôr, pripravili sme pre vás novú verziu nášho inzertného portálu Marketplace, ktorý viac odráža potreby agentúr a ich klientov. Práca s našim portálom Marketplace by teraz pre našich partnerov mala byť prehľadnejšia a efektívnejšia.

Užívatelia z radov e-shoperov si potom ľahšie nájdu, ktoré konkrétne služby jednotlivé agentúry ponúkajú.

Logika usporiadania agentúr a služieb

Doteraz náš Marketplace fungoval na základe logiky, kedy agentúry zverejňovali jednotlivé inzeráty, ktoré radili do rôznych kategórií. Teraz inzeráty v súčasnej podobe miznú. Nahradí ich výpis služieb, ktoré agentúry ponúka. Zatiaľ čo doteraz tak používatelia Marketplace videli primárne inzeráty a až v druhom rade agentúry, v novom usporiadaní vstúpia do popredia naopak agentúry. Tie tak môžu viac pracovať s vlastnou značkou. E-shoperi ale stále pohodlne zistia, s čím všetkým je daná agentúra schopná pomôcť.

Funkcie pre lepší prehľad

Ďalší balíček nových funkcií vám zaistí pohodlnejšie ovládanie a hľadanie tých správnych služieb. Jednotlivé agentúry totiž pôjde teraz radiť. Napríklad podľa odporúčaní, hodnotenia, dátumu založenia, alebo ceny. Novo navyše môžete tiež vyhľadávať. Podľa kľúčového slova si tak môžete jednoducho nájsť presne tie služby, ktoré hľadáte.

Proces schvaľovania a zverejňovania služieb

Zapracovali sme tiež na tom, aby ste mohli pohodlnejšie prijímať zákazky od e-shoperov. V potvrdení dopytu nájdete teraz základné údaje predvyplnené zo zverejnených informácií. Dopyt preto môžete potvrdiť jedným klikom.

Agentúry navyše novo dostanú možnosť editovať vlastné systémové emaily a obohatiť ich tak o vlastné informácie.

Hodnotenie 

Zmeny sa prejavia aj v podobe hodnotenia práce agentúr. Klienti môžu teraz hodnotiť ako jednotlivé služby, tak aj celé agentúry. V prípade každej agentúry sa potom vypočítava celkové hodnotenie.

Agentúry budú mať tiež lepšiu možnosť ukázať záujemcom o svoje služby doterajšiu prácu. Každá z nich môže totiž samostatne k svojmu profilu pridať referencie, a to v podobe obrázku, alebo odkazu.

Nový Marketplace bude verejne prístupný od pondelka 4.12.2023