Ľavé menu sa skladá z dvoch častí. V hornej časti nájdete moduly pre správu obsahu, v dolnej sú systémové nastavenia týkajúce sa projektu ako takého a vášho účtu.

Informačný panel Objednať

Hovorí vám, koľko ešte zostáva do vypršania 30 dňová skúšobná verzia zadarmo. Počas tejto doby si môžete kedykoľvek kúpiť platenú verziu preklikne sa do peňaženky vášho účtu a vykonáte platbu podľa inštrukcií.

Kontextová nápoveda

Vždy, keď si s niečím na aktuálnej stránke neviete rady, riešenie nájdete ľahko a rýchlo v kontextovom pomocníkovi.

Kontextová nápoveda

Ikona oko (zobrazenie webovej časti)

Počas plnenia obsahu v administrácii si môžete výsledky svojej práce zobraziť na webovej časti. Takto to uvidia aj vaši zákazníci po prechode na ostrú prevádzku.

Náhľad webovej časti eshopu

Môj účet

Môj účet

Ak potrebujete previesť projekt do plateného prevádzky, nastaviť ostrú doménu, dobiť peňaženku, stiahnuť si faktúry a vôbec spravovať svoj profil a účet, kliknite na Môj účet dole v menu.

Systémové nastavenia

Všeobecné nastavenia

Ako každý projekt aj tento má svoje systémové nastavenia, s ktorými prispôsobíte e-shop vašim individuálnym potrebám. Nastavíte tu všetko, od jazykov, mien, systémových emailov až po užívateľské rozhranie.

Grafika

Nastavte si grafický vzhľad vášho e-shopu pomocou nástroja designer. V prípade ďalších úprav v šablónach grafiky vám poslúži editor kódu.

Ak si s grafikou neviete rady, vyberte si z ponuky Marketplace v kategórii Grafika alebo Webdesign.

Obsah

V obsahu nájdete väčšinu modulov redakčného systému. Vlastne všetky, mimo produktov. Štruktúra menu je jeho základná kostrou, na ktorú nabaľujú "mäso" v podobe článkov, aktualít, rad, bannerov, a ďalšieho obsahu, ktorý robí váš e-shop atraktívnym.

Produkty

Ako už názov napovedá, jedná sa o modul, v ktorom spravujete ponuku produktov. Môžete ich upravovať jednotlivo, hromadne alebo importovať. Nastavujete im opis, štítky, varianty, súvisiace produkty, dostupnosť, ceny, zľavy atď. Teda všetky vlastnosti ponúkaných produktov.

Obchod

Tu nájdete všetko okolo vášho predaja, od objednávok až po faktúry alebo akékoľvek ďalšie dokumenty, ktoré si vytvoríte. Nastavujete tu proces objednávky na e-shope, platby, dopravu, vernostný systém , karty atď.

Zákazníci

Obsahuje okrem zoznamu zákazníkov tiež komunikáciu medzi návštevníkmi a vaším e-shopom. Údaje o každom návštevníkovi sa ukladajú do detailu kontaktu, ktorý sa v priebehu času neustále aktualizuje o nové informácie. Na získané kontakty následne môžete zaslať emailingovou kampaň.

Prehľad

Celkový prehľad o dianí na e-shope, vrátane nových objednávok, kontaktov a aktualít od nás, vývojárov, nájdete po kliknutí na logo UP alebo priamo v Prehľadu.

Štatistiky

Napojenie na najpoužívanejšie štatistiky návštevnosti Google Analytics a ďalšie štatistiky.

Diskusia