Provízny systém novo rozšírený aj pre majitelia e-shopov Upgates

Viete o niekom, kto by rád začal podnikate online a zháňa sa po e-shopov riešenie? Práve pre tieto prípady sme rozšírili provízny systém! Využiť ho najnovšie môžu tiež majitelia e-shopov Upgates. Pre odporúčanie stačí využiť vášho provízneho tokenu. O tom, ako ho jednoducho získate, si povieme nižšie.

Prečo partnerský systém využívať?

Za odporúčaním známym či priateľom, ktorí sa chystajú rozbehnúť online podnikania môžete získať:

  • 15% províziu z prenájmu po dobu 1 roka (provízie sa začínajú počítať od dátumu prechodu e-shopu na platenú verziu)

Ako konkrétne systém funguje a kde získate svoj token?

1) Pre získanie vášho provízneho tokenu je potrebné sa zaregistrovať do systému a zadať svoje IČO.

2) URL adresu s Vaším tokenom poslať priamo záujemcovia o e-shop, prípadne e-shop môžete sami cez túto URL adresu vytvoriť.

Token zostáva záujemcovia uložený po dobu 3 dní. Akonáhle si založí testovaciu verziu e-shopu, je v priebehu niekoľkých hodín priradený pod Váš účet provízneho systému. Výpočet provízií prebieha automaticky. A o vyplatenie provízií môžete požiadať v administrácii provízneho systému po presiahnutí čiastky provízie 20€ a uplynutí času 3 mesiacov od poslednej výplaty.

Podmienky

IČO a majiteľ firmy prevádzkujúce nový e-shop sa nesmie zhodovať s IČO a majiteľom účtu provízneho systému, ktorý čerpá provízie za privedenie e-shopu na systém Upgates. Systém tak automaticky zamedzuje čerpania provízií zo svojich vlastných e-shopov.

Ďalší článok
V septembri sa zvýšil počet e-shopových zásielok až o 50%