Provízny systém pre e-shoper

Pre koho je provízny systém určený?

Provízny systém je určený pre akúkoľvek fyzickú alebo právnickú osobu (nemusíte byť partnerská agentúra ani majiteľ e-shopu Upgates), ktorá sa do systému môže registrovať a čerpať provízie za odporúčanie e-shop platformy Upgates. Žiadne ďalšie podmienky nie je potreba plniť.

Stať sa partnerom

Viete o niekom, kto by rád začal podnikať online a zháňa sa po e-shopov riešenie? Odporučte mu e-shop od Upgates a čerpajte províziu! Pre odporúčanie stačí využiť vášho provízneho tokenu. O tom, ako ho jednoducho získate, si povieme nižšie.

Prečo provízny systém využívať?

Za odporúčaní komukoľvek, kto plánuje rozbehnúť online podnikania môžete získať:

  • 15% províziu z prenájmu po dobu 1 roka (provízie sa začínajú počítať od dátumu prechodu e-shopu na platenú verziu)

Ako konkrétne systém funguje a kde získate svoj token?

1) Pre získanie vášho provízneho tokenu je potrebné sa zaregistrovať do systému a zadať svoje IČO.

2) URL adresu s Vaším tokenom poslať priamo záujemcovia o e-shop, prípadne e-shop môžete sami cez túto URL adresu vytvoriť.

Token zostáva záujemcovia uložený po dobu 3 dní. Akonáhle si založí testovaciu verziu e-shopu, je v priebehu niekoľkých hodín priradený pod Váš účet provízneho systému. Provízie sa začínajú počítať od dátumu prechodu e-shopu na platenú verziu. Výpočet provízií prebieha automaticky. A o vyplatenie provízií môžete požiadať v administrácii provízneho systému po presiahnutí čiastky provízie 20€ a uplynutí času 3 mesiacov od poslednej výplaty.

Podmienky

IČO a majiteľ firmy prevádzkujúce nový e-shop sa nesmie zhodovať s IČO a majiteľom účtu provízneho systému, ktorý čerpá provízie za privedenie e-shopu na systém Upgates. Systém tak automaticky zamedzuje čerpania provízií zo svojich vlastných e-shopov.

Stať sa partnerom

Ďalší článok
Registrácia partnerskej agentúry