Buďte svojim zákazníkom bližšie vďaka komunikačnému nástroju Smartsupp. Teraz so 40% zľavou na ročné predplatné

E-shop bez live chatu je ako kamenný obchod bez predavača. Držte krok s trendmi a nenechajte svojich návštevníkov na webe samých. Vďaka jedinečnej kombinácii live chatu, chatbotov a video nahrávok, ktorú Smartsupp ponúka, budete môcť nielen komunikovať s návštevníkmi na vašom webe, ale tiež ich oslovovať, ponúkať pomoc a pomocou chatbota automaticky zodpovedať na ich najčastejšie otázky. Video nahrávky vám pomôžu lepšie spoznať a porozumieť vašim návštevníkom, čo vám pomôže k zdokonaleniu vášho webu a vytvoreniu skvelého nákupného prostredia.

Ste pripravení nakopnúť svoje online podnikanie a navýšiť predaje pomocou Smartsupp? Vytvorte si účet a vyskúšajte 14-dňovú skúšobnú verziu, kde sú dostupné všetky funkcie, ktoré Smartsupp ponúka a to úplne zadarmo. Následne môžete využiť našu špeciálnu ponuku, v rámci ktorej máte možnosť získať 40% zľavu na ročné predplatné balíčku Štandard. Zľavu je možné využiť do 1. marca 2023.

Zľava sa skladá z dvoch častí. 20 % je možné získať pri ročnej platbe, takže 20 % tvorí mimoriadny bonus pre klientov Upgates. 

Stále si nie ste istí, či sa do Smartsupp oplatí investovať? Ponúkame vám individuálnu analýzu vášho webu a školenie, na ktorom vám ukážeme ako správne nastaviť chatbota a ako so Smartsupp pracovať, aby ste z neho vyťažili maximum a zvýšili svoje konverzie a predaje. Pokiaľ o individuálne školenie máte záujem, kontaktujte nás pomocou formulára, ktorý nájdete tu.

Ďalší článok
Tomáš Šalamon (CEO, Incomaker): spájame prácu mnohých marketingových nástrojov