Spolupráca s Affilate Port

Upgates novo spolupracuje s medzinárodnou affiliate sietí AffilatePort.eu. Jedná sa o províznú sieť so sídlom v Prahe a pobočkou v Bratislave, ktorá e-shopom pomáha zvýšiť obraty o desiatky až stovky percent. Affiliate Port spolupracuje s viac ako 3 500 Publisher (blogy, zrovnávače, katalógy, agregátory, magazíny a pod.), Ktoré motivuje k tomu, aby za províziu propagovali e-shopy zapojené v sieti, generovali im obraty a tým aj zisky.

Zapojením do affiliate siete e-shopy získavajú propagáciu u spomínaných partnerov a tiež propagáciu a zapojenie vo výkonnostných projektoch, ktoré patria samotné sieti, alebo ktoré prevádzkuje. Medzi najvýznamnejšie patrí najväčšie cashback portál www.plnapenezenka.cz, módne katalóg www.lookio.cz alebo hobby porovnávač FTV Prima www.kutilo.cz.

Upgates spolupráci s Affiliate Portom štartuje so zvýhodnením pre všetkých svojich partnerov. Pre spoluprácu a uplatnenie zľavy 30% stačí jednoducho vyplniť formulár tu. Zľavová akcie trvá po dobu 1 roka a v rámci spoluprácou uzavretých do 30. června!

PlnáPeněženka

Najväčšie cashback portál PlnáPeněženka privádza e-shopom nových zákazníkov a existujúce motivuje k častejším opakovaným nákupom . Zapojte sa a zvýšte počet zákazníkov a predajov nielen v SR ale aj na slovenskom (www.plnapenazenka.sk)

Lookio

Módne katalóg Lookio inšpiruje najmä mladé ženy k nákupom oblečenia, ale na svoje si prídu aj muži a deti. V tomto katalógu môžete ľahko ponúknuť aj vaše produkty (www.lookio.cz, www.lookio.sk, www.lookio.hu). Neplatíte za zobrazenie, ani za kliknutia, iba províziu z realizovaných nákupov.

kutilov

Hobby porovnávač Kutilo patrí do rodiny televízie Prima. Aj tu môžete vďaka nášmu partnerstvu ponúknuť produkty zo svojho e-shopu formou provízneho predaja. Nadviažete tak naviac spolupráci s popredným mediálnym domom.

Ďalší článok
Nová spolupráca s online chatom Lime Talk