Heureka

Možnosť prepojenie produktov e-shopu na najväčší porovnávač cien a nákupný portál v Česku - Heureka.cz, ale aj na Slovenku - Heureka.sk. Mesačná návštevnosť webu dosahuje až troch miliónov používateľov, ktorí majú na výber z desiatok miliónov produktov od tisícov e-shopov. Váš e-shop môže byť medzi nimi. Okrem exportu produktov na Heureku môžete tiež merať konverzie. Vďaka recenziám získať značku "Heuréka - overené zákazníkmi", ktorú si do e-shopu ľahko vložíte.

Glami.cz

Glami denne sprostredkuje tisíce nových obchodov a nákupov oblečenia z e-shopu. To všetko na jednom portáli. Nepredáva konkrétne produkty módnych značiek, ale zhromažďuje ponuku všetkých e-shopov, ktoré sa predajom týchto produktov zaoberajú. Jednoduché rozčlenenie módnych produktov zabezpečí to, že si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Vďaka prepojenie na Glami si môže aj on ľahko nájsť váš e-shop a stať sa jeho zákazníkom.

Článok: Glami.cz

Sprievodca: Prepojenie na porovnávače tovaru

Sprievodca: ​​Implementácia glami pixelu

Sprievodca: Optimalizácia pre porovnávač Glami.cz

Zbozi.cz - export produktov

Export produktov z UPgates do srovnávače Zbozi.cz.

Sprievodca: Zbozi.cz

Cenový automat

Cenový automat je webová aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať konkurenciu, optimalizovať vaše ceny a zvyšovať návštevnosť zo zbožáků vďaka automatizovanému a šikovnému riadenie ceny. Skoncujte s ručným preceňovaním a ušetrite veľa času.

Článok: Cenový automat

Sprievodca: Prepojení na Cenový automat

Srovname.cz

Vloženie kódu pre konverzie zrovnávače Srovname.cz.

ShopAlike.cz

Popri Glami.cz je ShopAlike.cz ďalším porovnávacím portálom, na ktorý je UPgates napojený. Nákupy pod jednou strechou.

www.shopalike.cz

Skrz

Napojenie na český vyhľadávač zliav Skrz.cz. Export produktov vrátane aktuálne ceny a ceny pred zľavou.