Upgates mení cenník. Zlacňujeme najobľúbenejšie tarify

Upgates mení svoj cenník. Nemusíte sa ale desiť. Zatiaľ čo všetko okolo nás zdražuje, my sme pristúpili k úprave našich taríf, ktorá je pre e-shoperov príjemnejšia. Rozhodli sme sa totiž k zníženiu ceny najpopulárnejších taríf. Vďaka zmenám v cenníku bude väčšina našich e-shoperov platiť za mesačný prenájom menej. Zároveň zostáva nemenná naša základná filozofia, ktorou je dostupnosť všetkých funkcií systému vo všetkých tarifách. Tiež Vám dávame dostatok času na rozmyslenie, ktorú tarifu si zvoliť. Nový cenník začne platiť 1.7.2022 a súčasnú tarifu môžete využívať ešte jeden rok.

Tarifa Bronze

Cena tarify zostáva rovnaká. Teda 19 EUR mesačne. Rozhodli sme sa ale k veľmi žiadanej úprave maximálneho počtu produktov. Po novom bude možné tarifu Bronze naplniť až 100 produktmi. Veľa e-shoperov, ktorí teraz kvôli počtu produktov využívajú Silver, teda po novom môže prejsť na základnú tarifu Bronze. Pre našu najlacnejšiu tarifu tiež rozširujeme dostupné úložisko na 3 GB. Rovnako tak bude v tejto tarife možné prevádzkovať až 3 emailové schránky. Čo zostáva, je obmedzenie na 1 jazyk a 1 používateľa.

Tarifa Silver

Cenu tarify Silver znižujeme na 49 EUR. Využívanie tarify Silver však bude po novom obmedzené iba na 2 jazyky a 5 užívateľov. Dostupné úložisko zvyšujeme na 5 GB a rovnako bude k dispozícii 5 emailových schránok. Väčšina našich e-shoperov s tarifou Silver využíva jeden alebo dva jazyky. Preto sme sa rozhodli k úprave podmienok, ktoré väčšine e-shoperov zlacnia celkovú cenu tarify bez toho, aby museli upravovať celkový počet produktov. Väčšie množstvo jazykov znamená aj značné zaťaženie našich serverov. Po znížení limitu počtu jazykov sme teda mohli pristúpiť k zníženiu konečnej ceny tarify.

Tarifa Gold

Tiež cena tarify Gold bude s novým cenníkom príjemnejšia. Tarifa po novom vyjde na 69 EUR mesačne. Počet dostupných produktov však z kapacitných dôvodov znižujeme z 10 tisíc na 5 tisíc. Rovnako tak bude po novom možné v tarife využívať 5 jazykov. Veľkosť dostupného úložiska zvyšujeme na 10 GB. 10 emailových schránok a neobmedzený počet užívateľov zostáva. Pri obľúbenej tarife Gold sme vám chceli primárne znížiť celkovú cenu prenájmu a zároveň neobmedziť väčšinu klientov. Vďaka zníženiu požiadaviek na naše servery, čo sme docielili znížením počtu produktov, teda môžeme znížiť aj cenu mesačného prenájmu.

Tarif Platinum 

Naša najvyššia tarifa je jediná, ktorej cena sa zvyšuje. Po novom bude dostupná za 139 EUR mesačne, čo je navýšenie o 20 EUR, a ponúkne až 50 tisíc produktov. Zároveň zvyšujeme úložisko na 15 GB. Všetko ostatné, teda emaily, počet používateľov a jazyky, zostávajú neobmedzené. Pri tarife Platinum sme naopak chceli vyjsť v ústrety tým najnáročnejším klientom. Tí často vyžadujú podporu veľmi vysokého počtu produktov a neobmedzenú voľnosť pri ostatných parametroch. Preto výmenou za mierne zvýšenie ceny zásadne zvyšujeme limit produktov.

Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

Kedy musím prejsť na novú tarifu?

Ak sa vám nový cenník páči, môžete si tarifu zmeniť pokojne prvý deň platnosti nového cenníka. Ak by ste naopak radšej zostali pri súčasných podmienkach, umožníme vám to ešte po dobu jedného roka, pretože vaša súčasná tarifa môže zostať v platnosti až do 1.7.2023. Po tomto dátume prebehne prechod na nový cenník aj u klientov, ktorí si ponechali pôvodnú tarifu. Dostanete automaticky najvýhodnejšiu tarifu, ktorá spĺňa parametre vášho e-shopu. Na prechod vás ešte včas upozorníme.

Naopak v prípade, keď napríklad dosiahnete limit produktov a budete si chcieť tarifu zvýšiť, už si budete musieť vybrať z nového cenníka. Cesta späť k pôvodnej tarife potom už neexistuje. Novo registrované e-shopy budú vychádzať iba z nových taríf.

Nový cenník bude aktívny od 1.7.2022

Príklady: 

Mám 70 produktov a aktuálne využívam tarifu Silver

Nič vám nebráni v prechode na nový cenník, kde si vystačíte s tarifou Bronze za 19 EUR mesačne. Musíte ale počítať s tým, že v e-shope budete môcť využiť iba jeden jazyk. Pokiaľ chcete napríklad začať predávať do Česka, musíte zostať na tarife Silver.

Mám 500 produktov a potrebujem 3 jazyky. Využívam Silver

Máte tri možnosti. Buď zostanete na starej tarife a nič sa pre vás celý rok nezmení, alebo prejdete na nové tarify. Pokiaľ si zvolíte nový Silver, budete musieť zmazať jeden jazyk. Celková cena prenájmu sa ale zlacní. Prípadne môžete prejsť na novú tarifu Gold a všetko si ponechať pri starom.

Zostal som na starej tarife Silver ale potrebujem zvýšiť počet produktov na 2 tisíc

Teraz sa presunieme do neďalekej budúcnosti. Nové tarify platia už niekoľko mesiacov a vy ste sa rozhodli zostať pri pôvodnej tarife Silver. Teraz ale chcete rozšíriť svoj e-shop o ďalších 1 200 produktov. Jedinou možnosťou je prechod na novú tarifu, teda aktualizovanú tarifu Gold. Cesta späť k starej tarife sa tým uzavrie.

Mám e-shop s 50 tisíc produktmi na inej platforme, ktorá za vysoký počet produktov neručí

Po novom môžete úplne bez problémov prejsť na Upgates. Hladký chod vášho e-shopu dokážeme garantovať až do 50 tisíc produktov.Ďalší článok
Prispôsobte si cookies lištu podľa svojho na každej jazykovej mutácii zvlášť