Upgates novo prepojený s Incomaker!

Prepnite marketing svojho e-shopu na autopilota s Incomakerem

Stále len lejete peniaze do PPC? Zhodnoťte svoje investície a dosiahnite až 6x takého ROI s využitím retenčného marketingu.

Incomaker analyzuje správanie jednotlivých zákazníkov. Aké produkty hľadali? Klikli na link z emailu? S takými znalosťami potom Incomaker zákazníkom odporúča relevantné produkty s využitím svojej umelej inteligencie. Posiela automaticky ponuky emailom, SMS, vkladá do sociálnych sietí, messengerov, na web, a s pomocou inteligentných widgetov personalizuje prácu samotného e-shopu.

Propojení Incomaker a Upgates

Okrem inteligentných ponúk zahŕňa Incomaker obrovskú škálu automatizáciou: opustené košíky, kupónový marketing, priania k sviatkom a narodeninám, výzvy na recenziám a zdieľanie názorov na sociálnych sieťach, ponuky opakovaných nákupov, reaktivácie zákazníkov a mnoho ďalšieho. Ľahko vytvoríte vyskakovacie okno, landing page alebo webový formulár.

V Incomakeru môžete ľahko sledovať konverzie, ktoré vám prináša. Vďaka využitiu dát priamo z e-shopu sú ďaleko presnejšie, než ak používate len Google Analytics. A my zasa vďaka tomu môžeme garantovať pozitívny ROI.

Existuje nejaký iný marketingový kanál, ktorý vám zaručí, že vám zarobí viac než za neho zaplatíte?

Incomaker je teraz partnerom Upgates a stačí niekoľko kliknutí, aby začal slúžiť vášmu e-shopu.

Ďalší článok
Spolupráca s Affilate Port