Upgates vs. bežná e-shopová platforma

Segment e-commerce je veľmi konkurenčné prostredie. To predovšetkým e-shoperom nie je potrebné príliš zdôrazňovať. Čo si ale možno niektorí dostatočne neuvedomujú, je fakt, že veľmi silné konkurenčné prostredie panuje tiež v oblasti e-shopových riešení. Pre prevádzkovateľov internetových obchodov je tento fakt nespornou výhodou. Môžete si totiž vybrať to naozaj najlepšie riešenie, ktoré odomkne váš skutočný predajný potenciál. A to aj za hranicami.

Upgates Bežná platforma
Funkcie
Hosting v cene
Doména druhého rádu v cene × ×
Jazykové mutácie
Viacero mien
Multishop ×
Dizajn
Responzívny dizajn
Grafický editor ×
Editor kódu ×
Galéria obrázkov
Produkty
Neobmedzený počet variantov
Darčeky k produktu Platené
Súvisiaci tovar Platené
Hodnotenie produktu Platené
Opusteny košík Platené
Diskusia k produktom Platené
Strážny pes Platené
Veľkoobchod Platené
Objednávky a faktury
Registrácia zákazníkov
Systémové SMS 1 Kč /sms Platené
Objednanie bez registrácie
Platba a doprava podľa ceny objednávky
Správa obsahu
Aktuality
Blog
Ankety
Emailing Platené
Prepojenie
Vlastné API prepojenie ×
Jednoduchá aktivácia platobnej brány Platené
Marketing
Pokročilé SEO Platené
Zľavové kupóny Platené
Prepojenie na porovnávače

Cena mesačného prenájmu

Upgates ponúka všetky funkcie v základnej cene. Za určité veci je však nutné si priplácať. Ide napríklad o pravidelné importy alebo prevádzku e-shopu na ďalších samostatných doménach. Spoplatnený je tiež e-mailing nad rámec stanoveného limitu, pričom do tohto limitu sa nezapočítavajú systémové e-maily súvisiace s objednávkou. Rovnako tak je spoplatnená tiež služba zasielania informačných SMS. Všetky ostatné funkcie Upgates sú súčasťou našich taríf a nie je tak nutné za ne priplácať.

Zahraničná expanzia

S Upgates je možné veľmi ľahko začať predávať do zahraničia. Dokonca aj bez príplatku. Vytvorenie ďalších jazykových mutácií je totiž zdarma. V prípade, že začnete predávať pod doménou mujeshop.cz/sk. Spoplatnená je však prevádzka na samostatnej doméne. V tomto prípade môžete rovno spustiť samostatný e-shop na doméne mojeshop.sk.

Oba e-shopy však budete spravovať z jednej administrácie a platiť za ne jeden mesačný prenájom. Samozrejmosťou je detailné prispôsobenie pre predaj do zahraničia. Od produktov, mien, až po fakturačné údaje, dokumenty alebo DPH.

Dizajn

Štandardom českého e-shopového trhu sú predpripravené šablóny, ktorých úprava je za štandardných okolností veľmi obmedzená. V Upgates má každý e-shoper k dispozícii grafický modul Designer, v ktorom si môže vzhľad svojho e-shopu silne personalizovať. Praktický každý e-shop v Upgates tak môže byť svojím vzhľadom unikátny. Pre všetkých, ktorým možnosti modulu Designer nedostačujú, Upgates sprístupňuje Editor kódu, ktorý umožňuje vytvorenie úplne individuálneho dizajnu. Pokročilé možnosti editora kódu umožňujú tiež implementáciu vlastných funkcií v rámci možností systému. Viac si môžete prečítať v článku o tom, do akej miery je Upgates na mieru

Doplnky a vlastné napojenia

Len ťažko by sme hľadali e-shopera, ktorý nevyužíva najrôznejšie externé služby. Či už ide o napojenie na účtovnícky systém, porovnávače tovaru alebo analytické či marketingové nástroje. V Upgates si môžete vybrať z viac ako 120 doplnkov na externé služby, z ktorých stovku napojíte bezplatne. Na to má každý e-shoper k dispozícii verejné API a webhooky, cez ktoré si môže napojiť požadované služby po vlastnej osi. E-shop je tak možné rozšíriť o služby mimo ponúkaných hotových doplnkov.

Pre koho je Upgates vhodný?

Upgates je vďaka svojej flexibilite vhodný pre malé, stredné aj väčšie e-shopy. Vďaka pokročilým funkciám, automatizáciám a napojeniu na externé služby cez Upgates pohodlne a efektívne odbavíte všetky prichádzajúce objednávky.

V prehľadnej administrácii sa svoj e-shop naučí spravovať doslova každý. Aj úplný začiatočník, ktorý si chce svet e-commerce najskôr ohmatať.

O tom sa však môžete presdvedčiť sami prostredníctvom našich videonávodov