Oznamujeme novú spoluprácu a partneství s nástrojom Statusoid! Jednoducho si do neho pridáte stránky svojho e-shopu a monitoring môže začať! Ku spárovanie s účtami na sociálnych sieťach sa na ne stačí len v administrácii Statusoidu prihlásiť. Vaše online podnikania budete mať nonstop pod kontrolou. A ak sa čokoľvek prihodí, budú o tom vaši zákazníci informovaní. A nielen to!

Využite zľavu 20% po dobu 6 mesiacov!

Stačí použiť zľavový kód UPGATES.

Čo všetko získate použitím nástroja Statusoid?

1) E-shop budete mať prehľadne pod kontrolou

Statusoid za vás sleduje dostupnosť e-shopu a rýchlosť načítania. V Merk má tiež prípadné stránky s chybou 404. Zistí či nie je doména vášho e-shopu na black listu a podobne. Najzaujímavejšie na tom všetkom je ale to, že úplne rovnako môžete monitorovať konkurenčné e-shopy!

2) Upozornenie pri problémoch

Ak sa čokoľvek stane, budete informovaní pomocou emailu, telefonátu alebo SMS správy.

3) Informovanie vašich zákazníkov

O výpadku webu alebo iných komplikáciách musíte tiež rýchlo informovať zákazníkov. Vďaka Statusoidu si len stačí prednastaviť konkrétnu správu. Automaticky ju potom budete komunikovať na sociálnych sieťach. Rovnako tak je možné zákazníkom dať vedieť, akonáhle je všetko zase v poriadku.

4) Pozastavenie PPC reklám

Pri výpadku e-shopu alebo chybové stránke (404) Statusoid automaticky pozastaví PPC reklamu na Google a Facebook. Nechcete predsa utrácať za kliknutia na nefunkčné stránku či e-shop. Akonáhle dôjde k vyriešeniu problémy, reklamy budú znova spustené.

Diskusia
Často sa pýtate