Využite modul Pokladňa naplno vďaka čítačkám od nášho partnera Sensodroid!

Systémová aktualizácia 22 prináša nový modul Pokladňa,vďaka ktorému môžete pohodlne vytvárať objednávky v administrácii vášho e-shopu. Ako s pokladňou pracovať krok po kroku sa dozviete v návode tu . K namarkování tovaru a pre dosiahnutie maximálnej efektivity využite pokladničné čítačku.

K týmto potrebám a účely odporúčame automatickú čítačku čiarových kódov T-760A od nášho partnera, e-shopu Sensodroid. Tieto čítačky sú v dvojakom prevedení. A to drôtovom a bezdrôtovom. Nový modul bol vyvíjaný a testovaný s využitím týchto čítačiek. Môžeme u nich preto zaručiť maximálnu kompatibilitu a funkčnosť.

Automatická čítačka čiarových kódov sensodroid T-760A

Cena: 1 399 Sk s DPH (ZĽAVA 10% pre e-shopy Upgates)

Čítačka čiarových kódov s automatickou funkciou čítanie pri priblížení čiarového kódu.
V balení nájdete stojan a USB kábel pre pripojenie k Vášmu zariadení.

Pre použitie nie je potrebné stlačiť spúšť. Využívaná je naprieč rôznymi odbormi. Cez pošty, supermarkety alebo menšie obchody. Odborným predajcom Sensodroid bola potom táto čítačka vybraná ako ideálny pre modul Pokladňa u e-shopov Upgates, ktoré majú tiež osobné predaj či kamennú predajňu.

Recenzia Upgates

Po rozbalení a pripojení čítačky všetko okamžite funkčné a pripravené na prevádzku. Aj keď existuje mnoho nastavení (odozva, zvuk, hlasitosť atď.) Vo svojej podstate nebolo treba nastavovať nič. S pokladničnými čítačkami od Sensodroid sme pracovali desiatky hodín v rámci testovania a sprevádzkovanie modulu Pokladňa. Za nás ich môžeme len odporučiť.

Jediná vec, na ktorú je potrebné si dať pozor je jazyk klávesnice vášho zariadenia. Tu je potrebné mať pre správnu funkčnosť čítačky nastavenú slovenčinu.

Jiří Petřek a Jan Černý
oddelenia vývoja Upgates

Ďalší článok
Google: Ušetrite za inzerciu v Nákupoch vďaka CSS