Vyskúšajte poriadnu lokalizáciu obsahu na 3 mesiace zadarmo s LOCO

Úspech e-shopu za hranicami už nie je len o prekladoch. Lokalizácia ide totiž oveľa ďalej. Rieši tiež formu a obsah oznámenia. Vďaka tomu má váš dobre lokalizovaný internetový obchod u zahraničných zákazníkov väčšiu šancu na úspech.

A ako s kvalitnou lokalizáciou začať? Najlepšie s naším overeným doplnkom LOCO, ktorý si môžete vyskúšať na prvé 3 mesiace zadarmo.

Počas prvých 3 mesiacov s LOCO nemusíte platiť mesačný poplatok za prístup k aplikácii. Spoplatnený je iba preklad s cenou od 0,02 koruny za slovo. Tento preklad navyše slúži ako znalostná báza pre ďalšie zlepšovanie umelej inteligencie, vďaka ktorej doručíte zahraničným zákazníkom skutočne lokalizovaný obsah.

Čo na získanie bonusu urobiť: 

  1. aktivujte si doplnok LOCO v administrácii e-shopu Upgates
  2. napíšte na adresu loco@expan.do, že máte záujem o využitie ponuky.

Ponuka bonusu s LOCO je platná po dobu jej uverejnenia.

Prepojte LOCO s vašim e-shopom na platforme Upgates a získajte efektívny nástroj pre lokalizáciu vašich produktov

Patríte medzi e-shopárov, ktorí podnikajú na platforme Upgates? Expandujete alebo plánujete svoj e-shop lokalizovať do ďalšieho jazyka? Hľadáte nástroj, ktorý vám uľahčí správu textového obsahu k produktom? Využite LOCO. Chytrý doplnok pre Upgates, z ktorého obsluhujete všetky jazykové mutácie vášho obsahu z jedného miesta. Vďaka integrácii ChatGPT-4 a know-how AI zvyšuje doplnok LOCO kvalitu aj SEO vašich textov, zároveň zaisťuje unikátny a presný preklad produktových popiskov. Tak na nič nečakajte a získajte konkurenčnú výhodu vďaka LOCO ešte dnes!

Multijazyčná funkcia v Upgates

E-shopová platforma Upgates ponúka svojim užívateľom špecifickú funkciu Multijazyčnosť, ktorá umožňuje spravovať viac jazykových verzií jedného e-shopu. Pokiaľ túto funkciu využívate, prevádzkujete niekoľko medzinárodných verzií svojho e-shopu z jednej administrácie av rámci jednej stránky. So zabezpečením kvalitného textového obsahu pre všetky vaše produkty v rôznych jazykových mutáciách a jeho správy vám pomôže nástroj LOCO, dostupný aj ako doplnok pre Upgates.

Prečo si zvoliť LOCO?

LOCO je PIM (Product Information Management) pre lokalizáciu. Komplexná platforma pre jednoduchú a efektívnu správu produktov v rôznych jazykových mutáciách z jediného miesta. S LOCO sa rozlúčite ako s nedostatkami automatických prekladov, ktoré často nedosahujú ani 70% kvality ľudského prekladu, tak s pomalými a drahými službami profesionálnych agentúr. LOCO totiž oba svety spája dohromady. Kombinuje výhody umelej inteligencie a ľudskej kontroly, čo umožňuje vášmu e-shopu získavať obsah vysokej kvality v rôznych jazykoch ľahko, rýchlo a ďaleko lacnejšie.

Zamerané na produkty

Prečo produkty? Produkty sú základom každého e-shopu, a práve tu je lokalizácia najzložitejšia. S LOCO môžete mať svoje produkty pripravené na predaj na rôznych trhoch automaticky, v priebehu niekoľkých hodín, s vašimi textami a s kvalitou plne pod vašou kontrolou, čo vám umožní sústrediť sa primárne na bestsellery, ktoré tvoria jadro vášho podnikania.

💡 Vďaka LOCO budete mať produktový obsah plne pod kontrolou za zlomok ceny.

Z praxe vieme, že rad e-shopov využíva automatické prekladače, ktorými prekladá názvy a popisky produktov a potom ich v nezmenenom stave rovno nahráva späť na e-shop. Pri takomto preklade nezískate jazykovo správne a kvalitné textácie, navyše texty musíte ručne kopírovať a vkladať na e-shop. LOCO kombinuje AI technológie a ľudskú skúsenosť, čím zaistí, že preložené texty budú naozaj zrozumiteľné< /strong>. LOCO je zároveň šikovný AI lokalizačný pomocník pre váš e-shop. Pomocou funkcie LOCO QUALITY SCORE ohodnotí ****kvalitu automatického prekladu aj odporučí prípadné úpravy. Takúto funkciu určite oceníte pri svojich najpredávanejších produktoch.

💡 Vedeli ste, že v priemere 30 % automatických textov nemá dostatočnú kvalitu?

LOCO sa zameriava na produkty. Myslite na sekcie vášho e-shopu, ktoré je potrebné nechať preložiť profesionálnym prekladateľom – napr. navigácia e-shopu, obchodné podmienky a ďalšie.

Riešenia pre prekladateľské agentúry

Chcete alebo využívate na lokalizáciu prekladateľskej agentúry? Produkty nahráte do LOCO a automaticky preložíte. Jednotlivé produkty dostanú LOCO QUALITY SCORE (ohodnotenie pomocou AI). Agentúre potom môžete exportovať iba tie so šp

Ďalší článok
Tomáš Gálik (Chameleoon, co-founder): zrýchľujeme e-shopom expedíciu balíkov a eliminujeme riziko chýb