Založenie -shopu

Ako si ľahko a rýchlo založiť e-shop? Stačí prejsť na stránku www.upgates.sk a kliknúť na niektoré z tlačidiel Vytvoriť e-shop.

1. Registrácia e-shopu

Vyplňte názov vášho e-shopu

Ide o názov e-shopu, ktorý už neskôr nie je možné zmeniť a zostane vám po celý čas prevádzky e-shopu. Preto ho vypĺňajte uvážlivo. Názov sa objaví v adrese testovacej verzie e-shopu (viac tu), administrácie a tiež je obsiahnutý v URL adresách obrázkov, ktoré nahráte do e-shopu. Môžete tu vložiť napr. názov domény alebo obchodné meno vášho e-shopu.

Vyplňte váš e-mail

Systém požiada o váš e-mail. Musí ísť o existujúci a funkčný email majiteľa e-shopu. Len vlastník tohto emailu bude mať možnosť email majiteľa e-shopu zmeniť.  

Na tento email rovnako príde automatická správa s aktivačným odkazom, ktorý je potrebné do 24 hodín potvrdiť, inak sa e-shop zmaže.

Je potrebné zaškrtnúť súhlas s obchodnými podmienkami a potom zaškrtnúť pole Nie som robot. Týmito súhlasmi sa sprístupní tlačidlo Vytvoriť e-shop, na ktoré kliknete.

Proces založenia e-shopu

Prebieha založenie nového e-shopu na serveroch Upgates. Okno prehliadača nevypínajte.

Na vyplnený email systém pošle súhrnnú správu s prihlasovacími údajmi a aktivačný odkaz. Prihlasovacie údaje sa vám budú v budúcnosti mnohokrát hodiť, preto si email uchovajte.

Ak vám e-mail nedorazí do pár sekúnd, skontrolujte prosím tiež spam zložku

2. Prvotné nastavenie

Nakoniec je potrebné vyplniť niekoľko nevyhnutných počiatočných údajov na to, aby bolo možné založený e-shop správne rozbehnúť. Všetky údaje budete môcť v budúcnosti v rámci administrácie zmeniť.Po vyplnení údajov kliknite na tlačidlo Pokračovať a finálny krok potvrďte tlačidlom Dokončiť..

3. Teraz môžete začať!

Nachádzate sa na úvodnom rozcestníku administrácie (v ľavom menu ide o kategóriu  Prehľad /Začíname). Preskúmať jednotlivé moduly a zákutia administrácie môžete sami alebo postupujte krok po kroku s touto nápovedou.

Na tejto stránke

Další zdroje informací

Facebook forum

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému Upgates.

Přejít do fora

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora