Zjednodušte si posielanie vianočných objednávok s Chameleoonom zadarmo

Viete, ako spoznáte inteligentného e-shopera? Váži si svoj čas a nevenuje ho úlohám, ktoré by za neho mohli jednoducho riešiť inteligentné nástroje. Jedným z nich je bez pochýb aj Chameleoon, ktorý vám zásadne uľahčí prácu spojenú s prenášaním dodacích údajov, objednaním dopravy a tlačou štítkov. Presne tieto časovo náročné úlohy môžete ľahko automatizovať. Ušetríte si tým nielen čas, ale tiež razantne znížite chybovosť. Automatická expedícia Chameleoon vám môže pomôcť presne v dobe, kedy je to najviac potrebné - pred Vianocami. 

Teraz môžete automatickú expedíciu zásielok vyskúšať za skutočne neopakovateľných podmienok. Úplne zadarmo až do Vianoc. Stačí sa zaregistrovať u Chameleoona. Až do konca sviatočnej sezóny nebudete musieť za expedíciu objednávok nič platiť. Ani potom vás nečaká žiadny paušál. Platiť budete len za skutočne prenesené objednávky. 

Ako akciu využiť? 

Dať zbohom zdĺhavému procesu pri vybavovaní objednávok môžete veľmi rýchlo. Stačí sa registrovať u Chameleoona. Na adresu podpora@chameleoon.sk následne napíšte heslo Upgates a uveďte názov svojho e-shopu. Obratom vám bude bezplatné obdobie predĺžené až do Vianoc. 

Podmienky akcie:

  • Ponuka platí len pre klientov Upgates
  • Akcia platí do 24.12.2022
  • Využiť ju môžu noví klienti služby Chameleoon

Predĺžené bezplatné obdobie je možné získať po zaslaní e-mailu s heslom Upgates a názvom svojho e-shopu na adresu podpora@chameleoon.sk

Ďalší článok
Kancelar24.cz: Jak Kouzelný Sklad pomohl zvýšit obrat a zlepšil hodnocení e-shopu na Heurece?