Doplnky

Abra Flexi

  • Praktický účtovný program
  • Určené pre živnostníkov a menšie spoločnosti
  • Adresár, kontakty, banka a pokladňa, EET, fakturácia, daňová evidencia a jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, evidencia majetku, mzdy a personalistika, skladové hospodárstvo.
  • Možnosť vyskúšať akýkoľvek variant na mesiac zadarmo.

Tuto službu poskytujú:

Prepojenie API sa realizuje pomocou hotového mostíka od jedného z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.

Marketplace
Shopfix
Shopfix
Marketplace
Shean
Shean

Viac o službe

Účtovný softvér ABRA FlexiBee je určený pre živnostníkov a menšie firmy. Prístup k nemu je možný odkiaľkoľvek prostredníctvom systémov Windows, Mac a Linux. Klienti si môžu vybrať z niekoľkých variantov Basic, Business alebo Premium v závislosti od potrieb svojej spoločnosti. Vo FlexiBee nájdu klienti správu faktúr, správu majetku, personalistiku a mzdy, správu skladov a cenníkov, evidenciu obchodných partnerov atď.

Existuje mnoho účtovných softvérov. Ak majú viacero agend, zvyčajne si ich musíte stiahnuť do počítača. Ak pracujú online, často ponúkajú len obmedzený počet funkcií. Keď však riadite firmu a máte pod sebou tím ľudí, potrebujete viac. Softvér, ktorý toho dokáže veľa a zároveň sa k nemu môžete kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť. Preto je tu ABRA Flexi.

Systém ABRA Flexi používa viac ako 20 000 spokojných používateľov. Každú možnosť si môžete prenajať alebo zakúpiť s pravidelným ročným obnovovaním podpory. Výhody všetkých variantov: neobmedzený počet spoločností. Neobmedzený počet dokumentov. Neobmedzený počet používateľov na čítanie. ABRA Flexi vám pomôže realizovať vaše plány na riadenie podniku inak ako ostatní. Kreatívnym nápadom poskytuje potrebný technologický základ.

Základom úspechu sú nápady. S Flexi máte zázemie na ich realizáciu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.