Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

Depo

  • Preprava len na Slovensko. 
  • Na Slovensku je približne 600 výdajných miest.
  • Na stránke Upgates aktivujte mapu predajní - pokyny.
  • Najlacnejšia služba na trhu pre komfortný, rýchly a bezpečný výdaj zásielok.
  • Zákazníkom sme na dosah – výdajné miesta sú hlavne v nákupných centrách, ľahko dostupné, s parkovaním, otvorené do 21,00 hod., aj cez víkend.

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje nastaviť prepravu s výberom pobočiek, ale bez priameho exportu/API. Na automatický prenos údajov do systému dopravcu musíte použiť jedného z nižšie uvedených poskytovateľov.

Odporúčame Overené
Chameleoon
Chameleoon

Viac o službe

Prevádzkovateľom služby DEPO je spoločnosť Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s., ktorá patrí do skupiny holdingových spoločností vlastniacich e-shopy. Zákazníkom týchto e-shopov sme sa už dlhšiu dobu pokúšali zabezpečiť rýchly a spoľahlivý spôsob dodania tovaru. Preto sme začali zisťovať, aké sú možnosti na trhu. Ani jedna z existujúcich možností však nebola pre naše potreby dostačujúca a tak vznikol nápad s vlastnou distribúciou zásielok. Netriafali sme však naslepo. 

Spoločnosť Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. má za sebou dlhoročné skúsenosti s distribúciou. Na trhu pôsobí od roku 1990, je najväčším distribútorom periodickej a neperiodickej tlače na Slovensku a dnes už zaváža okolo 7000 miest denne.

Keď sme zvládali obslúžiť e-shopy v rámci holdingu, začali sme uvažovať nad rozšírením aj pre trh, a tak sme službu začali ponúkať e-shopom a kuriérskym spoločnostiam. 

Hlavný potenciál vidíme v rozsiahlej sieti výdajných bodov, ktoré sú po celom Slovensku. Výdajné body máme aj v menších mestách, tým pádom sme zákazníkom vždy na dosah. Zákazníci si môžu vybrať, kde si vyzdvihnú svoju zásielku, aby im vyhovoval čas a lokalita. S cieľom priblížiť sa zákazníkom ešte viac neustále zvyšujeme počet výdajných bodov, aj na základe spolupráce s externými partnermi. 

Naše výdajné body sú vďaka jednotnému konceptu predajní ľahko rozpoznateľné, v prípade potreby klienta vieme urobiť marketingovú podporu jeho produktu, alebo spoločnosti plošne na všetkých výdajných bodoch, pomocou LCD, SLIDE, BANNEROV

Ponúkame doručenie  zásielok už od 1,40 Eur.

Pre nových zákazníkov, máme nastavené uvádzacie ceny 0,99 Eur

Každý z nás nakupuje. Niekto denne, niekto niekoľkokrát do týždňa. Zväčša na rovnakom mieste v blízkosti domu alebo práce. A preto nie je nič jednoduchšie ako si na rovnaké miesto dať poslať zásielku a vybaviť to spolu s nákupom napríklad v obchodnom alebo nákupnom centre.

Prečo si vybrať tento doplnok :

Využívanie služby DEPO je jednoduché a môže ušetriť veľa času a financií, vďaka širokej sieti vyše 900 odberných miest po celom Slovensku, z toho viac ako 400 ALZABOXOV. Otváracie hodiny výdajných bodov už od 5:00-21:00. Rýchle a bezproblémové prevzatie zásielky (zásielku môže prevziať aj iná osoba na základe verifikačného kódu). Na služby DEPO netreba čakať, ani stáť v dlhých radoch. Práve naopak, zásielka čaká na zákazníka, to je podstatou filozofie služby DEPO. Zásielka je v úschove pre zákazníka až 7 kalendárnych dní. Zákazníci však môžu využiť aj možnosť zaslania priamo na adresu prostredníctvom kuriéra služby DEPO.

Základné vlastnosti DEPO :

Zákazníci si zásielky vyzdvihnú v obchodoch, ktoré bežne navštevujú - čím sa  eliminuje počet nevyzdvihnutých zásielok. DEPO ponúka aj možnosť vyzdvihnutia zásielok v  Alzaboxoch 24 hodín denne podobu dvoch dní.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.