Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

DPD

  • Export objednávok pre tlač štítkov.
  • Automatic data transfer to the DPD system.
  • Shipment tracking for you and your customers.
  • Delivery of shipments normally within the next working day.
  • Environmentally friendly delivery - 100% CO2 neutral.

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje nastaviť prepravu a exportovať objednávky vo formáte DPD. Tento export údajov sa vykonáva manuálne a nie prostredníctvom API. Na automatický prenos údajov musíte použiť jedného z nižšie uvedených poskytovateľov.

Chystáme
Balíkuj
Balíkuj
Odporúčame Novinka Overené
GO balík
GO balík
Odporúčame Overené
Chameleoon
Chameleoon
Vyvinuté Upgates
Balikobot
Balikobot

Viac o službe

Na doručovanie balíkov využite službu DPD (Direct Parcel Distribution). Čas doručenia sa určí vopred v presnom hodinovom intervale. Zákazníci si ho však budú môcť jednoducho zmeniť aj prostredníctvom aplikácie DPD. Objednávky sa automaticky odošlú do systému dopravcu, kde môžete jednoducho hromadne vytlačiť štítky alebo objednať kolekciu.

DPD ponúka aj službu DPD Private. Je to jediný balíkový prepravca na českom trhu, ktorý informuje svojich zákazníkov o čase doručenia ich zásielky s presnosťou na 1 hodinu. Váš zákazník je informovaný v deň doručenia prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Vďaka mobilnej aplikácii DPD Kurýr potom môžu sledovať pohyb zásielky, ako aj zmeniť čas a v prípade potreby aj miesto doručenia.

Vaša doprava bude šetrná k životnému prostrediu. Táto prepravná spoločnosť sa vyznačuje dlhodobým zameraním na udržateľnosť, využíva nízkoemisné formy dopravy, ako sú elektrické dodávky alebo elektrické bicykle, a 100 % kompenzuje uhlíkovú stopu, ktorá vzniká pri preprave zásielok.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.