E-shop na mieru

Upgates je krabicové riešenie internetového obchodu formou prenájmu. Neobmedzuje sa len na pevne daný výber grafických šablón a dovoľuje vám tak popustiť uzdu fantázii a nastaviť si e-shop na mieru vášho podnikania.

Pre nastavenie grafiky je vám k dispozícii modul Designer. Nastavíte v ňom východiskovú farebnosť, ľubovoľné rozloženie e-shopu a do detailov všetko vyladíte. Pre náročných má Upgates k dispozícii editor kódu, ktorý umožní prispôsobiť e-shop na mieru úpravou HTML a CSS kódu.

Pomocou vlastných polí môžete pridávať ďalšie textové či grafické prvky. Cenovú politiku e-shopu prispôsobíte pomocou cenových vzorcov. Rozsiahly popis produktov vám umožní konfigurácie, metráž a varianty.

Čo všetko možno v Upgates nastaviť na mieru a čo je naopak spoločné pre všetkých klientov krabicového riešenia, nájdete v článku ako to funguje?

Prednosti e-shopov na mieru Upgates

  • Grafické nástroje ako napr. modul Designer umožňujúci tvorivú slobodu bez znalostí programovania.
  • Možnosť detailných úprav tiež v HTML a CSS pomocou editora kódu.
  • Možnosť využitia platených služieb inzerovaných tretími stranami na ponukovom portále Marketplace.
  • Vzhľad e-shopu bude graficky prispôsobený pre všetky bežné zariadenia a veľkosti obrazovky.
  • Multijazyčnosť a multidoménovost umožňujúci expanziu na nové trhy.
  • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).
  • Všetky funkcie nájdete tu. 

Nekupujte mačku vo vreci

Vytvorte si e-shop až na 30 dní zadarmo a vyskúšajte, do čoho idete a ako moc je e-shop na mieru. Následne prejdite na platenú verziu a ostrú doménu. Rozhodujete sa radi na základe hodnotenie zákazníkov? Tu sú recenzie z nášho webu a najväčšieho zrovnávače e-shop riešení v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrá prevádzka môže fungovať vo štyroch variantoch prenájmu e-shopu. Každá z variantov obsahuje všetky moduly a nie je potrebné nič dokupovať a zvyšovať si tak dodatočné mesačné náklady na prevádzku e-shopu. Aktualizáciu a modernizáciu máte zadarmo a váš e-shop tak bude neustále v kondícii. Ostatne, pozrite sa sami, ako vyzerajú e-shopy našich klientov.

Prečo internetový obchod na míru Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates viac ako 10 rokov. Ide o krabicové riešenie vhodné pre e-shopy pôsobiace prevažne na českom a slovenskom trhu. Víziou Upgates je ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú službu pre dosiahnutie maximálneho komfortu klienta pri tvorbe a prevádzke internetového obchodu. Cieľom je ponúknuť maximálne možnosti nastavenia e-shopu na mieru, ktorý bude zároveň v cenovej relacii prenajímaného e-shopu. Rýchla technická podpora sa postará o riešenie vašich požiadaviek.

Hlavné výhody e-shopu na mieru Upgates oproti konkurencii

Hlavnou výhodou e-shopu na mieru Upgates oproti konkurencii je možnosť vytvorenie prepracovaného dizajnu obchodu a tiež individuálných úpravy v rámci editácie kódu šablón. Ďalej potom neobmedzený počet jazykových mutácií zadarmo alebo s poplatkom 29 € / mesiac na vlastnej doméne. Jazykové mutácie užívateľ spravuje v jednej spoločnej administrácii. Všetko je tak prehľadné a jednoduché. Zároveň máte všetky funkcie v cene každého balíčka e-shopu na mieru. Nie ste nijako zmluvne viazaní, neplatíte žiadne skryté poplatky navyše, ani nie ste nútení doplácať funkcie nad rámec vášho balíčku. Tarify nájdete v našom cenníku tu.

Nové ponuky úprav e-shopu na mieru na Marketplace

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.