E-shop řešení

Hľadáte to pravej e-shop riešenia pre vaše podnikanie? Ak si s výberom neviete rady, ste tu správne! UPgates ponúka výhody všetkých druhov e-shopových riešenie. A to v jednom "krabicovom" prevedení. To je nielen cenovo dostupné, ale zároveň má široké možnosti individuálnych grafických úprav a nastavený.

V užívateľsky prívetivé administrácii zvládnete všetko spravovať a nastaviť bez toho aby ste boli programátor alebo grafik. Zostane vám tak viac času na budovanie a rozvoj úspešného obchodu. O všetko ostatné sa postará UPgates.

Čo je na e-shop riešenie UPgates nastaviteľné na mieru a čo je naopak pre všetkých klientov rovnaké? Všetko sa dozviete v článku Ako to funguje?

Vytvoriť e-shop ... 30 dní na skúšku zadarmo

Prednosti e-shop riešenie UPgates

  • Grafické nástroje ako napr. Modul Designer umožňujúci tvorivú slobodu bez znalostí programovania.
  • Možnosť detailných úprav tiež v HTML a CSS pomocou editora kódu.
  • Možnosť využitia platených služieb v rámci verejnej portáli Marketplace.
  • Vzhľad e-shopu prispôsobený pre všetky bežné zariadenia a veľkosti obrazovky.
  • Multijazyčnosť a multidoménovost umožňujúci expanziu na nové trhy.
  • E-shopovej riešenie maximálne optimalizované pre vyhľadávače (SEO).
  • Ďalšie výhody nájdete tu.

Nekupujte mačku vo vreci

Vytvorte si e-shop na 30 dní zadarmo a vyskúšajte, do akého e-shop riešení idete. Následne prejdite na platenú verziu a ostrú doménu. Rozhodujete sa radi na základe hodnotenie zákazníkov? Tu sú recenzie z nášho webu a najväčšieho zrovnávače e-shop riešení v ČR vybrat-eshop.cz. Nezabudnite sa tiež pozrieť na porovnanie e-shopových riešenie na portále 5naj, kde sa e-shopovej riešenie UPgates umiestnilo na 1. mieste v kategórii Prenájom e-shopov.

Ostrá prevádzka e-shopového riešenie môže fungovať vo štyroch variantoch. Každá z variantov obsahuje všetky moduly a nie je potrebné nič dokupovať a zvyšovať si tak dodatočné mesačné náklady na prevádzku e-shopu. Aktualizácie a modernizácie máte zadarmo a váš e-shop tak bude neustále v kondícii. Ostatne, pozrite sa sami, ako vyzerajú e-shopy našich klientov.

Prečo e-shop riešenie UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates viac ako 10 rokov. Ide o krabicové riešenie vhodné pre e-shopy pôsobiacie prevažne na českom a slovenskom trhu. Víziou UPgates je ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú službu pre dosiahnutie maximálneho komfortu klienta pri tvorbe a prevádzky e-shopu. Cieľom UPgates je zabezpečiť efektívnu tvorbu e-shopu, ktorú hravo zvládnete z akéhokoľvek zariadenia bez nutnosti poznať programovacie jazyky, užívateľské prostredie a dizajn internetového obchodu. Rýchla technická podpora sa postará o riešenie vašich požiadaviek. 

Hlavné výhody e-shop riešenie UPgates oproti ostatným platformám

Hlavnou výhodou e-shop riešenie UPgates oproti konkurencii je možnosť vytvorenia prepracovaného dizajnu obchodu a tiež individuálnych úprav v rámci editácie kódu šablón. Ďalej potom neobmedzený počet jazykových mutácií zadarmo alebo s poplatkom 275 € / mesiac na vlastnej doméne. Jazykové mutácie užívateľ spravuje v jednej spoločnej administrácii. Všetko je tak prehľadné a jednoduché. Zároveň máte všetky funkcie v cene každého e-shop riešenia. Nie ste nijako zmluvne viazaní, neplatíte žiadne skryté poplatky navyše, ani nie ste nútení doplácať funkcie nad rámec vášho řešení. Tarify nájdete v našom cenníku tu.

Ako na e-shop?

Ako zmáknuť dizajn e-shopu

Ako zmáknuť dizajn e-shopu

Na tom, že svižná, moderné a vzdušná grafika e-shopu predáva, sa bezpochyby zhodneme. Ale ako to urobiť? Ako kúpiť svojmu e-shopu elegantný a zároveň praktický, funkčné kabát? Možnosti tu sú. Zoznámte sa, prosím.

Marketing e-shopu - SEO faktory

Marketing e-shopu - SEO faktory

Význam SEO faktorov, ktoré ovplyvňujú pozíciu stránky vášho e-shopu vo vyhľadávaní, sa stále mení. Faktorov je cez 100, ale niektoré z nich rieši vyhľadávača viac. Agentúra MOZ dáva viac ako desať rokov dokopy názory svetových špecialistov na SEO. Výslednú tabuľku dôležitosti faktorov nájdete tu. Otázkou je, či sa pri založení e-shopu zamerať na ľudí alebo na vyhľadávače. Poďte s nami zistiť, ktoré faktory sú pre vás dôležité a ako ich pojať.