Doplnky

eMAG

  • Najväčšie trhovisko v Rumunsku, ktoré ponúka produkty z kategórií elektronika, kozmetika, športové vybavenie, knihy, hudba, filmy, dom a záhrada a mnoho ďalších.
  • Pôsobí na 4 trhoch a má viac ako 16 tisíc partnerských e-shopov.

Tuto službu poskytujú:

Prepojenie sa realizuje pomocou hotového mostíka od jedného z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.

Chystáme Overené
Omnicado
Omnicado

Viac o službe

Spoločnosť eMAG je suverénnym lídrom v Rumunsku a Bulharsku (a tiež v Maďarsku, ale pre Maďarsko existujú aj iné možnosti) a ponúka jednoduchý prístup do inak pomerne nedostupnej časti sveta, ktorá je stále súčasťou Európskej únie so všetkými jej výhodami.

Ak chcete začať inzerovať na tomto trhovisku, musíte sa zaregistrovať. Pre každý jazyk sa musíte zaregistrovať osobitne, takže ak máte predajné konto napríklad na emag.hu, nemôžete predávať aj na emag.ro. Na registráciu budete potrebovať klasické dokumenty, ako je výpis z obchodného registra, výpis z obchodného registra atď. a tiež medzinárodný účet v podporovanej mene. Teda v EUR alebo RON pre Rumunsko, v EUR alebo HUF pre Maďarsko a paralelne v BGN pre Bulharsko.

S reklamami v eMagu máte možnosť zviditeľniť svoje produkty. Platíte za kliknutie na produkt alebo sa môžete zviditeľniť v celej kategórii oproti iným produktom. Stačí dobiť kredit a môžete zlepšiť viditeľnosť svojich produktov a ich predaj.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.