Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

Fulfillment by FHB Group

  • Úspora času. Získate viac času na primárne činnosti biznisu
  • Zásadné zníženie nákladov na logistiku vďaka našej špecializácii a rozsahu služieb
  • Zavedenie systému a získanie know-how
  • Rýchlejší rast Vašej spoločnosti.

Tuto službu poskytujú:

Prepojenie API sa realizuje buď individuálne v spolupráci so spoločnosťou Fulfillment by FHB Group, alebo pomocou hotového mostíka od iných poskytovateľov. 

Viac o službe

Riešime distribúciu tovaru pod jednou strechou - skladujeme, balíme a doručujeme Váš tovar a zásielky. Bez Vašich starostí a lacnejšie. Pre všetky typy tovarov a veľkostí balíkov, paliet.
Proces fulfillmentu zahŕňa činnosti skladovania, balenia, vychystávania a doručovania (doprava-kuriér) tovaru tretích strán za pomoci informačných systémov a moderných technológií. Pre nás, ako najväčšieho poskytovateľa 3pl fulfillmentových služieb v strednej Európe, je automatizácia nevyhnutná pre zabezpečenie plynulosti a bezchybnosti poskytovaných služieb, čo následne vedie k spokojnosti zákazníkov.

Služba je určená pre firmy, ktoré pracujú s fyzickým tovarom. Ide najmä o eshopy, zásielkové predaje, exportérov, importérov, vyrobné spoločnosti, reklamné POS materiály, náhradné diely, spotrebný materiál, firmy predávajúce cez Amazon a pod...

Miesto skladovania a balenia je v našich skladoch. Doručenie tovaru je možné kdekoľvek v rámci Slovenska, Európy a sveta a vďaka nášmu objemu za výborné ceny. Veľkou výhodou je, že tovar vieme rýchlo dopraviť ku koncovému zákazníkovi vlastnými linkami v kombinácii s osvedčenými kuriérmi na poslednú míľu. Riešime aj vratky a zúčtovanie platieb na dobierku (COD).

Efektívne riešenie distribúcie a logistiky tovarov je dnes jedným z najdôležitejších faktorov úspechu, hlavne obchodných firiem.

Doplnok je implementovaný prostredníctvom API a umožňuje sťahovanie objednávok, správu zásob, zmeny stavu, dostupnosť a mnoho ďalšieho. 

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.