V UPgates nájdete 95% všetkých možných e-shopových funkcií, ktoré sú bežne dostupné len u zákazkových e-shopov za státisíce. Každým dňom navyše pridávame nové a nové.


Produkty

Produkty UPgates

Dokonalý popis produktu

Poskytnite úplný informácie o produkte a zabráňte tomu, aby zákazník kvôli nedostatku informácií odišiel z vášho e-shopu ku konkurencii.

Jednoduchá administrácia produktu

UPgates v maximálnej miere uľahčuje a urýchľuje prácu administrátora a to pomocou funkcionalít ako duplikovanie produktu alebo hromadné úpravy.

Flexibilná cenotvorba

Prispôsobte cenu akémukoľvek zákazníkovi - veľkoobchodníkom, maloobchodníkom alebo VIP zákazníkom. Nastavte akúkoľvek zľavu alebo individuálný cenový vzorec, podľa ktorého sa cena automaticky upraví.

Dôraz na výhody

Odlíšte svoje produktové menovkami od nudné šedi konkurenčných obchodov pomocou zdôraznenie výhod produktu.

Cross selling

Umožnite zákazníkom zakúpiť súvisiace produkty alebo príslušenstva a maximalizujte hodnotu každej objednávky.

Komunitný prístup

Umožnite zákazníkom hodnotiť produkt, písať recenzie a budovať komunitu okolo produktov e-shopu.

Produktové SEO

Detail produktu je možné previazať s filtračnými stránkami a tým budovať prirodzený long tail. V UPgates môžete archivovať stránku produktu, čím neprídete o URL adresu a zaistíte tak jeho sledovateľnosť v Googli.


Grafika

Grafika UPgates

Designer

Vytvorte jedinečný grafický dizajn e-shopu jednoducho pomocou nástroja designer. Ten vám umožňuje jednotlivé grafické moduly ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si e-shop na mieru lacno a ľahko.

Responzívný dizajn

UPgates prirodzene zobrazí váš e-shop na akomkoľvek zariadení. Ultrabooky, dlhé smartphony, desktopy s dotykovým monitorom, širokouhlé monitory, HD rozlíšenie - neexistuje atypický monitor, s ktorým by si UPgates neporadil.

Ergonómia

E-shopy vytvorené v UPgates spĺňajú najnovšie požiadavky na ergonómiu a použiteľnosť. To vedie k maximalizácii konverzného pomeru.

Editujte HTML a CSS

Sprístupníme vám zdrojové kódy, aby ste si mohli pomocou konfigurácie HTML, CSS alebo JS vytvoriť vlastnú grafiku. V administrácii nájdete editor kódu, v ktorom môžete dizajn upravovať. Súčasťou je tiež rozhranie pre otestovanie zmien pred spustením ostrej verzie.

Vyberte si grafika

A ak chcete grafiku od profesionálov za dobrú cenu, stačí si vybrať podľa ceny a rozsahu prác v našom ponukovom portále Marketplace.


Redakčný systém

CMS redakční systém UPgates

Obsahový marketing

Vytvárajte články, aktuality a rady alebo pridávajte obrázky, videá, súbory k stiahnutiu a ďalší obsah. Pomocou obsahového marketingu vylepšujte pozíciu svojho e-shopu v prirodzených výsledkoch vyhľadávania.

Nastavenie SEO

UPgates umožňuje manuálne alebo automatické nastavenie meta tagov, H1, URL adries alebo informácií pre tovarovej vyhľadávače. Jednotlivé stránky prolinkujte pomocou Drobečková navigácie a mapy stránok. Zadarmo zdieľajte spätné odkazy s inými projektmi na UPgates.

Multidoménovost a multijazyčnosť

Váš internetový obchod beží na vašej vlastnej doméne. Ak prechádzate z iného systému, môžete si jednoducho nastaviť presmerovanie a tým zaistiť existujúce pozície vo vyhľadávačoch. Systém tiež umožňuje vytvorenie ľubovoľného počtu doménových aliasov.

Na jednom projekte je možné štandardne prevádzkovať jednu doménu, ktorá je v cene mesačného prenájmu. Možno však nastaviť viac domén (nejedná sa o aliasy) viazané na jazykové mutácie.

Zabezpečenie

Všetky informácie týkajúce sa produktov, zákazníkov, objednávok a skladových zásob sú pravidelne zálohované na zabezpečených cloud serveroch. Samotné projekty sú zabezpečené SSL certifikátom Let 'encrypt.

Ďalšie funkcionality

UPgates podporuje fulltextové (instantný) vyhľadávanie, neverejné stránky (intranet) alebo jazykové mutácie na samostatných URL adresách.


Marketing

Marketing UPgates

Interakcia so zákazníkmi

Zapojte svojich zákazníkov a obohaťte obsah stránok o ankety, radcu, výhody, diskusie alebo formuláre s dotazom na obchodníka.

Marketingová oznámenie

Podporte predaja prostredníctvom bannerov editovateľných v administrácii, animovaných Carousel, odporúčaných produktov alebo rebríčka najpredávanejších produktov.

Zľavy

Nastavte zľavu na produkt, výrobca, množstevnú zľavu, globálny zľavu na určitú kategóriu alebo celý e-shop. UPgates vám tiež umožňuje prácu so zľavovými kupónmi alebo vernostným systémom.

Napojenie na sociálne siete

Stránky vášho e-shopu umožňujú napojenie, zdieľanie a odkazovanie na hlavné sociálne siete, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube alebo Pinterest. 

Podpora indexácia

Systém automaticky generuje sitemap.xml a podporuje tzv. long tail (dlhý chvost) v prirodzených výsledkoch vyhľadávania.


Komunikácia

CRM UPgates

Informácie o zákazníkoch

Spoznajte viac svojich zákazníkov a ukladajte informácie o nich získané z objednávky, registrácia alebo žiadosti o zasielanie emailingu do profilu zákazníka. Tie môžete následne využiť v marketingových kampaniach.

Správy

UPgates archivuje všetku komunikáciu, ktorá prebehla s vašimi zákazníkmi na webe (on-line diskusia, komentáre, komunikácia prostredníctvom formulárov atď.).

Emailing

UPgates obsahuje robustný emailingový modul pre vytváranie emailov, kampaní a ďalších nástrojov email marketingu.

Zákaznícky účet

Podporte opakované predaja tým, že zákazníkom umožníte vytvorenie zákazníckeho účtu. V ňom môžu evidovať históriu objednávok, zákaznícku zľavu, obľúbené produkty alebo vykonávať opakované nákupy .


Obchod

Obchod UPgates

Veľkoobchod, maloobchod

Nastavte veľkoobchodné alebo maloobchodné režim, podľa ktorého sa prispôsobuje cenotvorba, DPH, objednávkový proces atď.

Doprava

Prispôsobte dopravu podľa hmotnosti alebo hodnoty nákupu, dopravu zdarma od určitej sumy, vytvárajte skupiny doprav (napr. pre krehké produkty) alebo aktivujte dopravu na pobočky (vrátane napojenia na Balíkobot.cz).

EET

Kompletné riešenie pre EET. Zahrnutie všetkých platobných metód spadajúce pod elektronickú evidenciu tržieb, od platobných brán po hotovosť.

Platby

V UPgates je popri bežných platieb možné nastaviť aj splátkový predaj, platby pomocou platobných kariet Visa a MasterCard, ComGate, PayU, MoneyBookers alebo PayPal.

Skladový systém

Automaticky aktualizujte dostupnosť tovaru vďaka prepojenie s účtovníctvom alebo veľkoobchodom. UPgates tiež stráži minimálne množstvo výrobkov na sklade.

Správa obchodného prípadu

Vytvárajte dokumenty ako objednávky, faktúry, ponuky, dopytu a ďalšie a archivujte ich v histórii obchodného prípadu.

Meny

Nastavte pre každú jazykovú mutáciu ľubovoľnú menu a aktualizujte ceny hromadne pomocou aktuálneho menového kurzu.

Systémové e-maily

Nastavte zasielanie automatických e-mailov pri spustení určitej udalosti, ako je napríklad vyplnenie objednávky alebo vykonaní registrácie.


Export / import

Export import propojení UPgates

Napojenie na XML a CSV súbor

Prevádzajte exporty a importy dát pomocou XML súborov Zboží.cz alebo komplexného univerzálneho XML UPgates.

Múdra konfigurácia prepojenie

Prepojte dáta o produktoch, zákazníkoch, kategóriách alebo objednávkach. Nastavte si, ktoré dáta sa budú len zakladať a ktorá aj aktualizovať.

Napojenie na externé služby

UPgates umožňuje napojenie na tovarovej vyhľadávače, PPC kampane, remarketing, služby Google (Google Adwords, Google Analytics), Heuréka, služby zoznamu (Zboží.cz, Sklik, retargeting) a ďalšie.

Napojenie na informačné systémy a dodávateľa

Prepojte UPgates s informačnými alebo účtovnými systémami Pohoda, Money, K2 a inými. Alebo pomocou XML súboru automaticky aktualizujte svoje produkty s dodávateľmi.

Prevod e-shopu na iný systém

Viac o možnostiach migrácie e-shopu na iné riešenie sa dočítate v článku Prevod e-shopu na iný systém, aneb, ako sa postaviť k migrácii e-shopu.


Ako funguje UPgates?

Viac o technológii UPgates a o tom, či je vhodná práve pre vás a vaše obchodné procesy, sa dozviete tu.