Doplnky

Vytvoriť e-shop
30 dní na skúšku zadarmo

MESSENGER

  • Mestská kuriérska služba poskytujúca prepravu v Českej republike.
  • V Českej republike má desať pobočiek.
  • Zásielky doručuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  • O doručení sa dozviete v tom istom okamihu, keď kuriér doručí zásielku. 

Tuto službu poskytujú:

Upgates umožňuje nastaviť transport typu "vlastné", ale bez priameho exportu/API. Na automatický prenos údajov do systému dopravcu musíte použiť jedného z nižšie uvedených poskytovateľov.

Chystáme Overené
Balíkuj
Balíkuj
Odporúčame Overené
GO balík
GO balík
Vyvinuté Upgates
Balikobot
Balikobot

Viac o službe

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Zákazníci si objednávajú naše služby, pretože majú vždy 100 % istotu, že ich zásielka bude doručená včas a v poriadku. Zastupujeme spoločnosti, ktoré nás využívajú. Sme zárukou kvality na trhu kuriérskych služieb. Vieme však, že zárukou kvality nie je len známe meno spoločnosti a vynikajúce technické zázemie, ale predovšetkým naši ľudia. Empatický telefonický operátor a kuriér, ktorý napriek dopravným zápcham dokáže doručiť zásielku načas.

DYNAMIKA - KREATIVITA

Sme kreatívni a nebojíme sa experimentovať. Rýchlosť je kľúčová - pre nás to neznamená len čo najrýchlejšie doručenie zásielky. Na neštandardné objednávky dokážeme reagovať okamžite a poskytnúť klientovi službu, ktorú práve potrebuje - bez ohľadu na to, že ju bežne medzi našimi produktmi neponúkame. Nezvyčajné a špeciálne požiadavky klientov sú pre nás veľkou inšpiráciou, akým smerom sa budeme ďalej uberať. Jednoducho si užívame špeciálne dodávky.

MESSE - FAMILY

Naším cieľom je zachovať tímového ducha a rodinnú atmosféru, ktorá v spoločnosti Messenger panuje od jej založenia. Veríme, že výborný tím, v ktorom sa ľudia navzájom rešpektujú, je predpokladom pre udržanie dokonalej kvality našich služieb. Naši klienti sú nám zvyčajne verní dlhé roky. To platí aj pre našich zamestnancov a kuriérov.

TRADÍCIA - ZODPOVEDNOSŤ

Boli sme prvou mestskou kuriérskou službou na českom trhu, pôsobíme už viac ako dvadsať rokov a počas celej našej existencie sme sa udržali na špičke najväčších mestských kuriérskych služieb. Vytvorili sme štandard a stanovili kritériá kvality pre naše odvetvie. Neustále zdokonaľujeme naše služby v reakcii na neúprosné tempo nových technológií a dopyt klientov. Napriek tomu, a práve preto, rešpektujeme tradície a usilujeme sa o zachovanie dobrého mena spoločnosti.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.