Doplnky

Modio

  • Porovnávací motor zameraný na módu alebo športové vybavenie. 
  • Obľúbený predajný kanál, ktorý vám môže priniesť veľa zákazníkov.

Tuto službu poskytujú:

Upgates ponúka pripojenie cez Modio feed a sledovací pixel. Prípadne je možné vykonať individuálne prepojenie a nastavenie služby v spolupráci s jednou z nižšie uvedených externých agentúr.

Viac o službe

Modio.cz zhromažďuje ponuky stoviek módnych e-shopov a ponúka používateľom tisíce módnych kúskov a značiek na jednom mieste. Starostlivá kategorizácia produktov, identifikácia ich vlastností a prehľadné filtrovanie zabezpečia, že každý zákazník nájde presne to, čo hľadá.

Hoci Modio nie je porovnávač cien, funguje aj na systéme CPC. Zameriava sa na výkonnosť samotných kampaní, aby používatelia mali záujem o preskúmanie produktu vo vašom obchode. Cieľom tejto platformy je pravidelne vám prinášať nových používateľov a zabezpečiť, aby ich návštevy boli čo najkonverznejšie.

Spojte sa so svojím e-shopom ešte dnes a získajte nových platiacich zákazníkov. Partnerstvom s Modio.cz oslovíte potenciálnych zákazníkov nielen priamo na webovej stránke Modio.cz, ale aj v kampaniach Modio.cz s veľkými mediálnymi domami a na partnerských stránkach tretích strán.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.