Doplnky

Money S3

  • Jednoduchý účtovný systém.
  • Prepojenie s procesmi vášho e-shopu - objednávky, sklad.
  • Manažérske a účtovné správy pre dôležité rozhodnutia.
  • Spracováva účtovnú knihu, fakturáciu, mzdy a personalistiku, daňovú evidenciu, podvojné účtovníctvo, evidenciu majetku, skladové hospodárstvo a objednávky, účtovnú knihu.

Tuto službu poskytujú:

Pripojenie je možné uskutočniť pomocou konektora Upgates na prenos objednávok a produktov. Prípadne možno pre individuálne riešenia použiť iné možnosti od integrátorov alebo externých partnerov.

Marketplace
Shean
Shean

Viac o službe

Spolupráca s Money S3 vám ušetrí hodiny času stráveného mesačne účtovníctvom. Money S3 sa postará o všetko, čo vaše podnikanie potrebuje - od vydávania potvrdení cez daňovú evidenciu a podvojné účtovníctvo až po podávanie daňových priznaní. Všetko na niekoľko kliknutí v intuitívnom prostredí.

Vďaka krásnemu grafickému dizajnu sa v grafoch a číslach svojej spoločnosti vyznáte rovnako dobre ako skúsení analytici. V Money S3 môžete na niekoľko kliknutí zistiť, ktorý tovar sa predáva najlepšie a ktorý zbytočne zaberá miesto v sklade a mal by sa nahradiť lepším obratom. Jednoducho porovnajte knihy s predchádzajúcimi rokmi.

Už viac nezaťažujte svoju firmu zdĺhavou administratívou. Vystavenie všetkých potrebných dokladov v Money S3 je otázkou niekoľkých sekúnd a príkazov, takže na ne nemusíte vôbec myslieť.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.