Podnikanie na internete je už tak dosť ťažké

UPgates - prosadit se na trhu

Či už ste majiteľom internetového obchodu, alebo staviate e-shopy pre klientov, potrebujete nástroj, ktorý sa o to technicky najzložitejšie postará za vás - a vy sa môžete venovať svojmu biznisu.

Veríme, že systém pre tvorbu e-shopov môže byť ľahko ovládateľný, stáť pár stoviek mesačne a zároveň dokáže vytvárať profesionálne e-shopy. E-shopy, ktoré maximalizujú konverzný pomer z každého návštevníka, sú ziskové a poskytujú najlepší možný nákupný zážitok.

Sme presvedčení, že každý zákazník by mal mať nárok na aktualizácie systému a najnovšie funkcie v cene bežného mesačného poplatku za prenájom. Nemusíte platiť tisíce za každú aktualizáciu, aby ste mali profesionálny internetový obchod, ktorý nikdy nestarne.

Rovnako veríme, že každý by mal mať právo na skvelú, rýchlu a ústretovú technickú podporu, bez toho, aby za to musel vynakladať čo i len korunu navyše.

Preto sme pre vás vytvorili UPgates.


Náš príbeh

UPgates - Náš příběh

Firmu EVici webdesign s.r.o. sme založili v roku 2003. Na začiatku sme pre svojich klientov vytvárali webové stránky Po čase sa na nás začali obracať s požiadavkou na zhotovenie e-shopov. Vtedy sme zistili, že na trhu chýba jednoduchý a cenovo dostupný nástroj, v ktorom by sa dali vytvárať moderné a vysoko konfigurovateľné internetové obchody. A tak sa zrodil nápad vytvoriť UPgates.

Po jedenástich rokoch intenzívneho vývoja a stovkách realizovaných projektov vyrástol UPgates v technologickú špičku medzi systémami na tvorbu e-shopov, schopnú obstáť v medzinárodnej konkurencii.

Unikátnosť riešenia UPgates spočíva v prepojenie výhod e-shopov na mieru a krabicového riešenia. UPgates je nástroj pre tvorbu moderných, ľahko ovládateľných, flexibilne nastaviteľných a cenovo dostupných internetových obchodov. To, čo u krabicových riešení postrádate a u zákazkových projektov vás stojí veľa peňazí, máte u nás v cene nízkeho mesačného paušálu. Ostatne vyskúšajte si to sami.


Niekoľko ďalších informácií o našej firme

UPgates - Profil

Od roku 2003 sme realizovali viac ako 500 projektov pre e-shopy, grafické štúdiá a marketingové agentúry z Českej republiky, Slovenska, poľska alebo Austrália.

Naše riešenia poskytujeme významným reklamným agentúram, ako sú Havas WORLDWIDE (projekty firiem O2 Telefónica, Citroën, Lybar, Cofidis), ONYX Advertising (projekty firiem Interspar, Zdeněk pohlreich) , pp partners prague as (projekty firiem LOM praha, LAMA ENERGY) i Advisio. Zoznam realizácií nájdete v sekcii Referencie.

Dáta klientov sú uložené v zabezpečených a rýchlych cloudových úložiskách spoločnosti Linode.

Sídlime v samom srdci "ostravského Sillicon Valley" - Centre podpory inovácií.


Milujeme to, čo robíme

UPgates je naša srdcová záležitosť. Sme "nadšenie ajťáci a marketingoví fajnšmekri" telom aj dušou a to, čo robíme, nás neskutočne baví. U UPgates sedíme od rána do večera, a keď máme spokojného zákazníka, pradie blahom.

Naším snom je vyvinúť najlepšie a najlepšie konfigurovateľný systém pre tvorbu internetových obchodov. Neustále pridávame nové nástroje, zdokonaľujeme SEO, brúsime responzívne dizajn, zlepšujeme ergonómiu a vylepšujeme jednotlivé funkcionality.

A tiež si potrpíte na kvalitnú technickú podporu. Môžete sa o tom presvedčiť sami - stačí, keď nás budete kontaktovať.