• Tento doplnok pridá do posledného kroku nákupného košíka potrebu overiť vek zákazníka, aby bolo možné dokončiť objednávku.
  • Overenie veku zákazníka pri predaji tabakových výrobkov, alkoholu, erotického tovaru a pyrotechniky.
  • Vek overujeme podľa bankového dokladu totožnosti a strojovo čitateľných dokladov totožnosti.

Málokto vie, že overenie veku nestačí na overenie dopravcu alebo súhlasu na webovej stránke, kde zákazník potvrdzuje svoj vek. Pomocou nášho doplnku môžete overiť vek svojich zákazníkov tak, ako to vyžaduje zákon.

Widget overuje vek zákazníkov e-shopu prostredníctvom bankového overenia totožnosti alebo strojového overenia občianskych preukazov pri predaji tovaru určeného len pre osoby staršie ako 18 rokov, ako sú alkohol, tabakové výrobky, pyrotechnika, erotický tovar a ďalšie. Doplnok je teda určený pre e-shopy, ktoré predávajú tovar určený pre zákazníkov starších ako 18 rokov.

Overenie je dostupné pre všetkých držiteľov európskych dokladov totožnosti alebo prostredníctvom bankového identifikátora pre klientov českých bánk Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, MONETA Money Bank a Raiffeisenbank.

Každý zákazník Upgates získa pri registrácii kredit vo výške 50 Kč zadarmo.

   

Aktivácia doplnku

E-shopy si môžu pridať Adulto sami podľa pokynov na stránke https://adulto.cz/implementace-upgates/ alebo môžu požiadať o implementáciu a my ju vykonáme za nich.

Ukaázka: https://www.enick.cz/checkout

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.