Amazon

Máte vlastný internetový obchod na stránke Upgates a chcete uvádzať ponuky na Amazonu ? BaseLinker vám pomôže riadiť predaj spojením oboch kanálov do jedného systému. Integrácia funguje oboma spôsobmi, t. j. môžete rýchlo vypisovať a synchronizovať zoznamy produktov na trhovisku, a to priamo pomocou skladu vášho obchodu a tiež sťahovaním objednávok zo spoločnosti Amazon na ovládací panel BaseLinker (a ich následným preposielaním do služby Upgates) .

Rozhodnite sa, kde sa budú plniť objednávky z trhoviska a skladu - či v BaseLinker alebo v prístrojovej doske Upgates. Zvážte správu všetkých svojich predajov v aplikácii BaseLinker od začiatku, pretože možno budete chcieť prepojiť viacero účtov na trhovisku a platforiem obchodov, keď vaše podnikanie porastie. Systém výrazne urýchľuje proces vybavovania objednávok pomocou inovatívnych nástrojov, ako je asistent pre kompletizáciu a balenie a automatizované činnosti.

Objavte ďalšie funkcie integrácie Amazonu s Upgates v BaseLinker:

  • Synchronizácia zásob medzi obchodom a trhoviskom
  • možné automatické ukončenie ponuky, keď sa produkt v obchode vypredá, ako aj automatické opätovné objednanie po doplnení zásob.
  • automatická synchronizácia cien medzi trhoviskom a obchodom vrátane možnosti nastaviť vlastné pravidlá tvorby cien medzi nimi
  • presmerovanie objednávok z Amazonu do Upgates (môžete ich naďalej spracovávať v obchode alebo všetky objednávky spracovať v BaseLinkeri).

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.