Máte vlastný internetový obchod na Upgates a chcete zverejniť svoje ponuky na Aukro? BaseLinker vám pomôže spravovať váš predaj spojením oboch kanálov do jedného systému. Integrácia funguje oboma smermi, t. j. môžete rýchlo vypisovať a synchronizovať ponuky produktov na trhovisku, a to priamo pomocou skladu vášho obchodu, a tiež sťahovaním objednávok z Aukra na ovládací panel BaseLinker (a ich následným preposielaním na Upgates).

Rozhodnite sa, kde sa budú spracovávať objednávky z trhoviska a skladu - či v BaseLinker, alebo v prístrojovom paneli Upgates. Zvážte, či budete od začiatku spravovať všetky svoje predaje v systéme BaseLinker, pretože možno budete chcieť prepojiť viacero účtov trhoviska a platforiem obchodu, keď sa vaše podnikanie rozrastie. Systém výrazne urýchľuje proces plnenia objednávok vďaka inovatívnym nástrojom, ako je asistent pre vyzdvihnutie a balenie a automatické akcie.

Objavte ďalšie funkcie integrácie systému Aukro so systémom Upgates v systéme BaseLinker:

  • Synchronizácia zásob medzi obchodom a trhoviskom
  • Možné automatické ukončenie ponuky, keď sa produkt v obchode vypredá, ako aj automatické opätovné objednanie pri doplnení zásob
  • Automatická synchronizácia cien medzi trhoviskom a obchodom vrátane možnosti nastaviť medzi nimi vlastné pravidlá tvorby cien
  • Presmerovanie objednávok z Aukra do Upgates (môžete ich naďalej spracovávať v obchode alebo všetky objednávky spracovávať v BaseLinker)

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.