• Porovnávač tovaru v oblasti nábytku a dekorácií.
  • Export produktov pomocou feedu Google Nákupy - nápověda.
  • Napojenie na službu tretích strán podľa nápovědy.
  • Implementácia Biano pixelu.

Zákazníkov slovenskej e-commerce sa snažia naučiť viac nakupovať online aj nábytok. Jedná sa o marketplace zhromažďujúce stovky e-shopov s dekoráciami a nábytkom. Na trhu sa pohybuje už od roku 2015 ako súčasť investičnej skupiny Miton. Exluzívne prináša tovarovej porovnávanie v kategórii Home and Decor. Jeho obrovskou prednosťou je možnosť vyhľadávať produkty tiež na základe obrázkov. Na Biana sú tak klienti schopní nájsť podobný nábytok a jednoducho si ponuku mnohých e-shopov porovnať na základe ceny a ďalších parametrov.

Biano chce zjednodušiť online nakupovanie aj v prípade takto špecifického sortimentu, ako je nábytok. Podľa CEO, Michaela Zelinka, je totiž segment nábytku v digitalizácii dosť pozadu. To sa ale práve vďaka Biana mení.

Biano pixel

Biana pixel zároveň pomáha e-shopom osloviť zákazníkov, ktoré v danom e-shopu už nakúpili, alebo ho aspoň raz navštívili. Je jedným z najefektívnejších nástrojov remarketingu, ktorý šetrí čas zákazníkom pri hľadaní produktov a e-shopom zlepšuje výkonnosť kampaní. Implementácia a využitie je zadarmo v rámci služieb Biana, teda platí rovnaký CPC cenník.

Ako funguje?

Inštalácia

Návod na získanie Biana pixelu z vášho používateľského účtu nájdete tu

Bonus pre novo registrované obchody

Viac informácií nájdete tu.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.