BinarBase

  • Prostredníctvom jedného doplnku prepojíte všetky dátové zdroje, vrátane dát zo sociálnych sietí, kampaní, eshopu, skladu, účtovného oddelenia, oddelenia logistiky i dáta o zákazníkoch.
  • V reálnom čase získate aktualizácie o stave vašej firmy, na základe ktorých budete môcť robiť rozhodnutia založené na dátach.
  • Zlepšíte predaj, cashflow a zvýšite zisk pochopením dát i bez technických znalostí. Všetko funguje na báze umelej inteligencie.
  • Predpovedajte budúci dopyt vašich produktov, aby sa vám nikdy nestalo, že produkt nebude na sklade. 
  • Identifikujete, ktoré produkty majú nízku maržu a neprispievajú k výnosom firmy.

Ste unavení z neustáleho skákania z jedného spreadsheetu do druhého? Zabíjate čas hľadaním informácií v tabuľkách a neviete dostať relevantné výstupy? BinarBase je dátová aplikácia, ktorá vám zjednotí všetky údaje do jednej aplikácie a pomôže zlepšiť rozhodovací proces. Predstavte si, že si pri rannej káve pozriete výkon vášho biznisu bez toho aby ste museli čakať na reporty a výsledky od druhých.

Ako to funguje?

Jednoducho pripojte svoje e-commerce zdroje (Upgates, csv, Excel, GA4, e-mailingový nástroj, Facebook, Instagram a iné) a všetky dáta vám pôjdu automaticky do BinarBase. Vďaka moderným technológiám pomenujeme o aké dáta ide a priradíme im význam. Následne vám aplikácia zvizualizuje dáta, ukáže historický vývoj , budúce predikcie a vy si tak môžete vytvoriť jeden ucelený dashboard, kde budete sledovať to najdôležitejšie čo potrebujete pre váš ecommerce biznis.

Prečo zvoliť práve BinarBase?

Pokiaľ chcete mať transparentný prehľad o tom čo sa vo vašej firme deje, BinarBase je pre vás. Venujte svoj čas veciam, ktoré pohnú vaším biznisom vpred a nestrácajte čas nad tými, ktoré môže technológia urobiť za vás. Dá sa to aj bez technických znalostí a skúseností. 

Komplexný prehľad vám pomôže identifikovať príležitosti na zvýšenie zisku, zlepšenie cashflow či optimalizáciu skladového hospodárstva. Prinášajte svojim zákazníkom dlhodobú hodnotu. Identifikujte tých najcennejších, sledujte metriky, ako je frekvencia nákupu či priemerná hodnota objednávky, a získajte prehľad o lojalite zákazníkov a ziskovosti.

Vaše dáta pod jednou strechou. Poskytujeme mimoriadne výhodné podmienky pre užívateľov systému UpGates.

Pre koho je BinarBase určený?

Pre všetky e-commerce stredné a veľké podniky, ktoré majú problém centralizovať svoje dáta do jedného systému. K dispozícii sú rôzne cenové varianty, tak aby každý zákazník platil len za to, čo reálne potrebuje.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.