Blending Bull

  • Aplikácia môže prevziať viacero vstupných dátových kanálov XML alebo CSV a spojiť ich do jedného výstupného súboru XML alebo CSV.
  • Súbory sťahuje automaticky a pravidelne.
  • Vytvorí z nich jeden výstupný súbor.

Viac o Blending Bull

Blending Bull je aplikácia pre editáciu dátových feedov vo formátoch CSV, XML aj iných textových formátoch. Užívatelia s ňou spájajú viac dátových feedov do jedného súboru, alebo pracujú s feedom jediným. K tomu slúžia pravidlá, ktoré dokážu spracovať najrôznejšie formáty dát.

Najčastejšie používatelia s Blending Bullom spájajú dátové feedy od dodávateľov, ktoré následne spracujú či importujú do e-shopov. Upravujú dostupnostné feedy, ktoré sa v iných nástrojoch spracovávajú ťažko. Alebo robia v produktových feedoch zmeny. Nástroj je veľmi všeobecný tak, aby v ňom každý mohol vyriešiť čo potrebuje.

Nastavenie si môže urobiť každý užívateľ sám a nemusí čakať na cudzieho pracovníka, ktorý by zmeny urobil za neho. Pokiaľ človek nastavenie urobiť potrebuje, ale nemá na to čas či tomu nerozumie, požiada svoju marketingovú agentúru. Ak používa Vaša agentúra Mergado (čo je dnes štandardom), dokáže Blending Bull nastaviť. Prípadne sa spýta nášho supportu :-)

Kam ďalej?

Základné informácie o CSV & editora Blending Bull

Inštalácia aplikácie Blending Bull v Mergado Store

Pomoc, komunita & podpora 

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.