Boldem

 • A web-based tool that automates marketing for freelancers and businesses.
 • Secure solution for bulk and transactional communication.
 • Automation of abandoned carts, campaign success testing, customer communication.

Česká aplikácia na automatizovaný marketing s jedinečnou doručiteľnosťou prevádzkovaná na vlastnom bezpečnom českom cloude. Boldem je webový nástroj, ktorý automatizuje marketing pre spoločnosti Hance, Firma a Banka. Konektivita vytvorená pomocou technológie API, ktorá poskytuje výsledky v reálnom čase.

 • Personalizované e-mailové kampane
  Cielené, personalizované kampane odosielané na základe responzívnych šablón sú najvýhodnejšou metódou marketingu.

 • Automatizované opustené vozíky
  Motivujte zákazníkov, aby dokončili nákup a zvýšili predaj pomocou automatizovaných personalizovaných e-mailov.

 • Inteligentná firemná identita
  Raz si nastavte firemné logo, paletu farieb a často sa opakujúce bloky a jediným kliknutím ich elegantne použite v šablónach.

 • Funkcie Mailings a Boldem cez API
  Pripojte svoj systém k Boldemu prostredníctvom API a posielajte oznámenia PUSH do svojich aplikácií, transakčných e-mailov, listov alebo SMS.

 • Pripojenie systémov prostredníctvom viacerých kanálov
  Integrujte marketingové funkcie Boldem priamo do svojej podnikovej platformy a prepojte účtovníctvo, ERP, CRM alebo iné systémy.

 • Zabezpečené transakčné správy
  Posielajte bezpečné transakčné e-maily, SMS správy, oznámenia PUSH alebo dokonca listy.

Spokojní zákazníci

Viac o službe Bold

Automatizácia a zjednodušenie sveta marketingu pre všetkých

Roky skúseností, chýb a nekonečného vývoja nás priviedli do bodu, keď vám môžeme ponúknuť plne automatizovaný marketingový nástroj, ktorý uľahčuje pomyselnému freelancerovi Hankovi rozosielanie personalizovaných správ, spoločnosti zobrazovanie PUSH notifikácií v jej aplikáciách a banke integráciu marketingových funkcií priamo do jej ERP systému.

Kľúčovým bodom našej práce je vývoj automatizovanej marketingovej aplikácie Boldem. Podarilo sa nám do nej integrovať množstvo marketingových nástrojov a mnohé z nich čo najviac automatizovať. Aplikáciu neustále vyvíjame a snažíme sa, aby sa s ňou pracovalo čo najjednoduchšie pre všetky typy používateľov, mužov aj ženy.

Počúvame vás a zameriavame náš vývoj nielen na najnovšie trendy vo svete marketingu a technológií, ale dbáme aj na vysokú úroveň bezpečnosti. Snažíme sa poučiť z vlastných chýb a chýb iných a robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili nielen naše údaje, ale predovšetkým údaje našich zákazníkov.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.