Ceneo.pl

  • Export produktov prostredníctvom mostíka Mergado.

Viac o Ceneo.pl

Ak plánujete Odovzdávať Alebo už odovzdávam v Poľsku, je komodity porovnávač cene nevyhnutnou nutnosťou. Ide o najväčších poľský porovnávač, vďaka ktorému oslovíte obrovské množstvo nových zákazníkovu na tunajšom trhu.

Cez 18 tisíc poľských e-shopov na cene inzeruje. Vďaka nasej spolupráci s Mergado Medzi nimi mozem hoci teraz ai vy. Dostanete tak produkty zo svojho e-shopu Medzi ďalších 25 miliónový produktov, Medzi ktorými Mozu užívatelia porovnávať ceny.

Jeho fungovaním je založené na rovnakom princípe Ako u ostatných známych webov s rovnakým zameraním. E-shopy ŠÚ tú zoradené od "najlepšieho" na zaklade Porovnania CPC hodnôt jednotlivých ponúk, ich hodnotenie a ceny tovaru. Za účelom Obsadenie čelných pozícií je potreba za kliknutím platiť, pričom pred Vánoce jeho cena narastie v priemer o 10 - 20% základu. Ak chcete hoci v pomyselnej hierarchii predajcov na tomto portále čo Najvyšším, s jednoduchým základným Bidding si nevystačíte a musíte naň vynaložiť vacsie finančné prostriedky. Jedine tak docielite to, že budete, resp. váš produkt bude figurovať v tabuľkou s vybranými ponuky.

S dopytom Moze kontaktovať našich partnerovho z Mergado na mergado@mergado.cz

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.