Cena: viz. cenník
Poskytovateľ: Mergado

Systém UPgates umožňuje

  • Export produktov na Ceneo.pl pomocou sprostredkovateľa Mergado

Viac o Ceneo.pl

Ak plánujete predávať alebo už predávate v Poľsku, je komodity porovnávač cene nevyhnutnou nutnosťou. Ide o najväčší poľský porovnávač, vďaka ktorému oslovíte obrovské množstvo nových zákazníkov na tunajšom trhu.

Cez 18 tisíc poľských e-shopov na cene inzeruje. Vďaka našej spolupráci s Mergado medzi nimi môžete byť teraz aj vy. Dostanete tak produkty zo svojho e-shopu medzi ďalších 25 miliónov produktov, medzi ktorými môžu užívatelia porovnávať ceny.

Jeho fungovanie je založené na rovnakom princípe ako u ostatných známych webov s rovnakým zameraním. E-shopy sú tu zoradené od "najlepšieho" na základe porovnania CPC hodnôt jednotlivých ponúk, ich hodnotenie a ceny tovaru. Za účelom obsadenia čelných pozícií je potreba za kliknutie platiť, pričom pred Vianocami jeho cena narastie v priemere o 10 - 20% základu. Ak chcete byť v pomyselnej hierarchii predajcov na tomto portále čo najvyššie, s jednoduchým základným Bidding si nevystačíte a musíte naň vynaložiť väčšie finančné prostriedky. Jedine tak docielite to, že budete, resp. váš produkt bude figurovať v tabuľke s vybranými ponukami.

S dopytom môžete kontaktovať našich partnerov z Mergado na mergado@mergado.cz