Cenový automat

  • Webová aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať konkurenciu, optimalizovať ceny a zvýšiť návštevnosť od zákazníkov pomocou automatizovanej a inteligentnej správy cien.
  • Ušetríte si tak starosti s manuálnym preceňovaním a ušetríte veľa času.
  • Synchronizácia prostredníctvom API - nápoveda.

Více o Cenovém automatu

Sme e-commerce špecialisti ktorých misií je poskytovať e-shopom prvotriedne nástroje a služby, ktoré im pomôžu zvyšovať predaj a zisky. Pôsobíme v ČR a SR, pripravujeme expanziu do ďalších CEE krajín.

Cenový automat je webová aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať konkurenciu, optimalizovať vaše ceny a zvyšovať návštevnosť zo zbožáků vďaka automatizovanému a šikovnému riadenie ceny. Skoncujte s ručným preceňovaním a ušetrite veľa času.

Zvýšite predaja a zisk

Chytrým riadením ceny trvalo udržíte vaše produkty na správnych pozíciách vo tovarových porovnávačoch medzi najlacnejšími aj bidovanými ponukami. Získate tak maximum kliknutí, zákazníkov a objednávok.

Získate viac času

Manuálne sledovanie a úprava cien sa stáva minulosťou. Prenechajte túto neproduktívny činnosť automatu, ktorý pre vás pracuje nepretržite 24x7 a využite váš drahocenný čas efektívnejšie.

Budete mať biznis pod kontrolou

Komplexný prehľad o umiestnení vašich produktov v Aukre pomôže odhaliť skryté príležitosti pre zlepšenie vašej cenovej stratégie. Majte vždy po ruke správne dáta, rýchlo sa zorientujte v ponuke konkurencie a robte kvalifikované obchodné rozhodnutia.

Aj vy sa môžete jednoducho stať súčasťou rodiny e-shopov Upgates.